„Capital Mill“ vadovybėje – pokyčiai

1

„Capital Mill“ vadovybėje – pokyčiai

Investicijų į nekilnojamąjį turtą valdymo įmonių grupė „Capital Mill“ bei įmonė Lietuvoje turi naujus vadovus, kurie taip pat papildė įmonės valdybos narių gretas.

Į įmonės Lietuvoje vadovės pareigas paskirta iki tol „Capital Mill“ pardavimų vadovės pareigas ėjusi Živilė Krikščiūnienė, o įmonių grupės vadovo pareigas pradeda eiti Kaarel Loigu.

Įmonės vadovės poziciją Lietuvoje užėmusi Ž. Krikščiūnienė pokyčius komentuoja kaip natūralų naują etapą.

„Pastaraisiais metais įmonių grupė sparčiai augo, o pokyčiai vadovybėje tapo svarbūs siekiant išlaikyti augimo apimtis bei kokybę. Esame suplanavę daugybę projektų: augsime tiek valdomų projektų plotu, tiek investicijų, tiek geografine prasme. Be to, svarbu, kad visos įmonės trijose Baltijos šalyse veiktų pagal vieningą standartą. Unikali kiekvienos šalies komandos patirtis ir žinios turi didžiulį potencialą prisidėti prie tvaraus bei spartaus augimo Lietuvoje ir užsienio rinkose“, – sako Ž. Krikščiūnienė.

Naujojo įmonių grupės vadovo pagrindiniai tikslai – tvarus įmonių grupės valdymas ir tolesnė plėtra Baltijos šalyse.

„Capital Mill“ yra stiprus nekilnojamojo turto rinkos dalyvis ir ambicinga bendrovė, sutelkusi puikią specialistų komandą. Dalyvauti jos sėkmės istorijoje yra didelis iššūkis, tačiau, tikiu, kad mano sukaupta patirtis bankininkystėje ir vadybos srityse bus vertinga. Matau nemažai potencialo didinti verslo apimtis visose trijose Baltijos šalyse, o galbūt ir už jų ribų. Su komanda sieksime šias galimybes išnaudoti“, – sako K. Loigu.

Ilgametę vadovavimo patirtį bankininkystės srityje įgijęs K. Loigu keičia iki šiol grupei vadovavusį Igorį Mölderį, kuris ir toliau lieka „Capital Mill“ rūpintis investicijų pritraukimu ir kitų įmonių plėtra.

Ž. Krikščiūnienė ir K. Loigu  taip pat tapo „Capital Mill“ įmonės Lietuvoje valdybos nariais. Stiprindama valdybą „Capital Mill“ siekia dar geriau atliepti akcininkų tikslus – tobulinti paslaugas ir procesus įmonių veikloje, užtikrinti nuoseklų įmonių augimą Baltijos šalyse.

Estijos kapitalo įmonė „Capital Mill“ investuoja į komercinius nekilnojamo turto projektus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Baltijos šalyse bendrovės investicijų portfelis siekia 350 mln. eurų, iš jų 80 mln. eurų – Lietuvoje. Planuojama, kad 2028 metais investicijos sieks 1 milijardą eurų. 

Lietuvoje įmonė valdo biurų pastatą „Grand Office“, dvi tinklo „Rimi“ nuomojamas parduotuves Vilniuje, logistikos centrus Žarijų ir Metelių gatvėse. Artimiausi įmonės planai yra išplėtoti jau suplanuotus biurų, prekybos bei logistikos centrus Vilniuje, kurių bendra investicijų suma sieks virš 55 mln. Eurų.

Tarp naujausių „Capital Mill“ įgyvendintų projektų – ketvirtadienį, rugpjūčio 26 dieną, Talino senamiestyje duris atvėręs 26 aukštų dangoraižis „Skyon“. Projektas visais projekto vystymo etapais buvo grįstas energiją tausojančiais, ekonomiškai efektyviais technologiniais bei unikaliais architektūriniais sprendimais. Pastato fasadą sudaro beveik 900 skirtingo dydžio stiklo plokščių, tarp kurių įrengtos 4,5 km ilgio LED šviesos diodų juostos, skirtingu paros metu sukuriančios unikalią išvaizdą visam pastatui bei Talino senamiesčio panoramai. Šiam vienam svarbiausių „Capital Mill“ įgyvendintų vystomų projektų tikimasi gauti LEED „Platinum“ tarptautinį tvarių pastatų sertifikatą.

Pranešimą paskelbė: Rūta Jankauskaitė, UAB „Fabula ir partneriai“

Rekomenduojame

Grįžtant į biurus – uždavinys darbdaviams: kaip užtikrinti darbuotojų gerovę?

Grįžtant į biurus – uždavinys darbdaviams: kaip užtikrinti darbuotojų gerovę?

Didėjančios spūstys gatvėse liudija, kad ne tik moksleiviai grįžo į mokyklas, bet ir vis daugiau darbuotojų nuotolinį darbą namuose keičia į biurus. Tiesa, juose tikimasi kur kas didesnio dėmesio švarai ir patalpų valymo kokybei, nei buvo iki pandemijos, teigia ekspertai, tad pagrindinis darbdavių uždavinys – užtikrinti, kad darbo vietos būtų kuo saugesnės ir palankesnės emocinei […]

Ekspertas apie šilumos siurblius: renkantis svarbiau ne namo dydis, o jo sandarumas

Ekspertas apie šilumos siurblius: renkantis svarbiau ne namo dydis, o jo sandarumas

Efektyvus namų šildymas yra vienas svarbiausių klausimų, kurį sprendžia besistatantys naujus namus ar renovuojantys jau turimus. Kurį laiką populiariausias pasirinkimas buvo dujinis šildymas, nemažai žmonių naudojo kieto kuro katilus, o šiuo metu dėmesys vis dažniau krypsta į šilumos siurblius, patalpų šildymui naudojančius ne iškastinį kurą, o aplinkos šilumą. Pasak bendrovės „Baltic Refrigeration Group“ Šildymo ir […]

Viršuliškėse pradeda kilti naujos kartos NT projektas „Skylum“

Viršuliškėse pradeda kilti naujos kartos NT projektas „Skylum“

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bei investicijų įmonių grupės „Omberg“ Viršuliškėse plėtojamame „Skylum“ gyvenamajame projekte įkasta projekto statybų pradžios kapsulė. Naujajame sostinės aukštybinių pastatų kvartale simboline tradicija pažymėta dviejų 20-ies aukštų daugiabučių, kuriuose bus įkurta 380 butų, statybos pradžia. Projektas „Skylum“, į kurį bus investuota 34 mln. eurų, yra vystomas Viršilų g., šalia dviejų pagrindinių Viršuliškių […]

Architektas L. Rekevičiaus: „Universalus dizainas patogus visiems, nesvarbu – turi specialių poreikių, ar ne"

Architektas L. Rekevičiaus: „Universalus dizainas patogus visiems, nesvarbu – turi specialių poreikių, ar ne"

Slankiojančios prekybos centrų durys, žemi slenksčiai ar erdvūs liftai, kuriuose patogiame aukštyje įrengti dideli mygtukai su Brailio raštu, taip pat galimybė reguliuoti televizoriaus garsą, telefono ekrano apšvietimą, interneto svetainių puslapių dydį ir ryškumą, reguliuojamos automobilio sėdynės, intuityvus pastatų erdvių išplanavimas – atrodytų, kad tai savaime suprantami, kasdieniai atributai. Tačiau visa tai yra universalus dizainas – […]

Dešimt Vilniaus kokybiškos architektūros taisyklių pritaikyta projektuotojų savikontrole

Dešimt Vilniaus kokybiškos architektūros taisyklių pritaikyta projektuotojų savikontrole

Sklandaus Vilniaus plėtra ir kūrimas prasideda nuo ABC – naujo patogaus įrankio vilnius.lt/vilnius-auga, kur kiekvienas planuojantis, statantis ar besidomintis miesto planavimo procesais ras informaciją, kas, kur ir kaip gali būti statoma ar želdinama, kokių architektūros standartų ir taisyklių laikomasi sostinėje, kaip derinami projektai. Vyriausiojo miesto architekto skyrius architektams ir nekilnojamojo turto vystytojams praėjusią savaitę pristatė […]

Teisiniai patarimai smulkiajam verslui

Teisiniai patarimai smulkiajam verslui

Gyvendami teisinėje valstybėje, esame susigyvenę su pagrindiniais įstatymais, kurie reglamentuoja mūsų kasdienį gyvenimą: neviršykite greičio, nevokite, nepulkite žmonių. Kaip moralės normos, šie įstatymai yra intuityvūs ir mes apie juos daug negalvojame. Tačiau verslo teisė yra kitokia. Viena vertus, daugelis iš mūsų specialiai nesimoko, kaip tai įgyvendinti ir jos laikytis. Tai taip pat verslo teisė yra […]