Bankas „Swedbank“ išsinuomojo ketvirtadalį „M.M.M projektų“ plėtojamo verslo centro „WAVE“

2

Bankas „Swedbank“ išsinuomojo ketvirtadalį „M.M.M projektų“ plėtojamo verslo centro „WAVE“

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „M.M.M. projektai“ ir bankas „Swedbank“ pasirašė biuro patalpų nuomos sutartį verslo centre „WAVE“, statomame Vilniaus Savanorių prospekto pradžioje. „Swedbank“ išsinuomojo 2260 kv. m ploto patalpas, kuriose įrengs klientų aptarnavimo padalinį ir skambučių centrą.

Šešių aukštų, 9.700 kv. m ploto verslo centras „WAVE“ statomas laikantis tarptautinio tvarių pastatų standarto BREEAM. Tai A energinio efektyvumo klasės pastatas, kuris dalį energijos pasigamins pats – ant verslo centro stogo sumontuoti saulės moduliai pagamins iki 10 proc. metinio verslo centro elektros poreikio. Dviejų lygių požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje bus įrengta 16 elektromobilių įkrovos vietų, vykstantiems į darbą dviračiu, bus įrengta dviračių saugykla, persirengimo kambariai bei dušai.

„Pasirinkome patalpas šiame verslo centre dėl strategiškai geros vietos klientų aptarnavimo padaliniui – aplinkui įsikūrę daug verslo įmonių, didelė gyventojų koncentracija. Ne mažiau svarbu ir tai, kad pastatas plėtojamas laikantis BREEAM standarto, todėl esame užtikrinti dėl jo kokybės, tvarumo ir komforto darbuotojams, kurį užtikrins inovatyvios pastato valdymo ir inžinerinės sistemos“, – sako Gintaras Rakauskas, „Swedbank“ Administravimo departamento direktorius.

„M.M.M. projektų“ plėtojamas verslo centras „WAVE“ siekia sertifikato Very good (angl. labai gerai).

„Verslo centre „WAVE“ pasiūlėme ypač gerą kokybės, kainos ir lokacijos santykį. Naujamiestis yra vienas perspektyviausių sostinės rajonų, kurio potencialas vis dar iki galo neišnaudotas. Naujamiestis įdomus verslui dėl didelės gyventojų koncentracijos, išvystytos patogios infrastruktūros tačiau naujų komercinių patalpų pasiūla čia yra santykinai ribota. Įsitikinome, kad modernių biurų patalpų paklausa šiame rajone yra labai aukšta ir viršijo mūsų lūkesčius“, – kalba Aurimas Martinkėnas, „M.M.M. projektų“ komercinių projektų direktorius.

Verslo centras „WAVE“, į kurį „M.M.M. projektai“ investuoja apie 18 mln. eurų,  pradėtas statyti praėjusių metų pabaigoje, o nuomininkai čia įsikurs kitų metų rudenį.

Šiuo metu „M.M.M. projektai“ Vilniaus Saltoniškių g. plėtoja ketvirtąjį biurų komplekso „S7“ etapą, kurį užbaigs 2021 m, o sostinės Laisvės prospekte kitų metų pradžioje pradės statyti verslo centrą „FREEDOM 36“.

Pranešimą paskelbė: Inga Razmaitė, UAB Headline agency

Rekomenduojame

Liepkalnio industrinio parko teritorijoje rastos atliekos bus sutvarkytos

Liepkalnio industrinio parko teritorijoje rastos atliekos bus sutvarkytos

Pietinėje Vilniaus miesto dalyje, netoli oro uosto, UAB „SIRIN Development“ vystomo Liepkalnio industrinio parko teritorijoje rasta asbesto turinčių gaminių (šiferio) atliekų.  Atliekos aptiktos atliekant pamatų rengimo darbus ir tvarkant teritoriją. Apie sklype užkastą didelį atliekų kiekį (apie 7 000 – 10 000 tonų) pranešta atsakingoms institucijoms, jos bus priduotos tokias atliekas turintiems teisę tvarkyti atliekų […]

Holistinio žmogaus tobulėjimo centro „Holaxy“ architektūrinio konkurso darbų paroda

Holistinio žmogaus tobulėjimo centro „Holaxy“ architektūrinio konkurso darbų paroda

Socialinių mokslų kolegija (SMK) kviečia į Holistinio žmogaus tobulėjimo centro „Holaxy“ architektūrinio konkurso darbų parodą. Darbai eksponuojami SMK patalpose Nemuno g. 2, Klaipėdoje. Fizinė ekspozicija veiks nuo gegužės 5 d. iki gegužės 19 d., darbo dienomis nuo 12 iki 16 val. Konkursiniai projektai visuomenei pristatomi ir virtualioje erdvėje. Su darbais galite susipažinti interneto puslapyje www.Holaxy.com. […]

Vilnius siūlo priemones sklandesnei konversijai 

Vilnius siūlo priemones sklandesnei konversijai 

Vilniaus meras Remigijus Šimašius kreipėsi į premjerę Ingridą Šimonytę  ir Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen, prašydamas kritiškai įvertinti siūlomas Žemės įstatymo pataisas. Nekilnojamojo turto vystytojams už galimybę naudoti valstybinę žemę gresia papildomi mokesčiai, o tai iš esmės gali paralyžiuoti miestų plėtrą ir pramoninių objektų konversiją, reikšmingai išauginti nekilnojamojo turto kainą.   Pasak R. Šimašiaus, miestuose valstybinė žemė […]

„PENOSIL“ klijai įvairiems darbams ir oro sąlygoms

„PENOSIL“ klijai įvairiems darbams ir oro sąlygoms

Nuo konstrukcijų tvirtinimo ir statybinių plokščių montavimo iki grindlenčių ar veidrodžių tvirtinimo – klijavimas dažnai yra vienintelis būdas sujungti medžiagas. Šiuolaikiniai klijų gamintojai siekia ne tik užtikrinti kuo geresnį sukibimą, bet ir nuolat ieško sprendimų, gerinančių produktų atsparumą oro sąlygoms bei mažinančių kenksmingumą aplinkai. Naujos kartos klijai yra paprastesnis, greitesnis, švaresnis, tylesnis ir pigesnis sprendimas, […]