Ateities naujienos parodoje „Namų pasaulis 2018“

Ateities naujienos parodoje „Namų pasaulis 2018“

Balandžio 5–8 d., Kauno „Žalgirio“ arenoje statybų sezoną atidarys kasmetinė statybų, interjero bei baldų paroda „Namų pasaulis 2018“. Šiemet renginys vyks jau 25-ąjį kartą ir žada išties daug įspūdžių: naujausios statybų technologijos, nekilnojamojo turto pasiūlymai bei praktiški interjero sprendimai.

Pastebimas padidėjęs aktyvumas statybų rinkoje ir parodoje paskatino sujudimą. Šiemet dalyvaus rekordinis skaičius – net 222 dalyviai, tad visi, statantys ar remontuojantys savo namus, sulauks išsamios specialistų konsultacijos ir patarimų.

Pirmąją parodos dieną, tie, kurie negalės ištrūkti iš darbų ar namų, Facebook socialiniame tinkle galės stebėti interaktyvų šou – parodos dalyviai tiesiogiai pristatys patikimiausius ir naujausius savo produktus bei paslaugas. Nuo stogo konstrukcijų, grindų dangų skirtumų iki šildymo sistemų,  apdailos medžiagų ar unikalių interjero dizaino sprendimų.

Konferencijos „Statyba: tendencijos ir plėtra“ metu bus pristatytas drąsus projektas „Idėja Lietuvai: New Kaunas“. Pasak iniciatoriaus, architekto Marijaus Surdoko, specialių akinių pagalba, bus galima patekti į virtualų ateities pasaulio turą ir išvysti visiškai kitą – futuristinį miesto įvaizdį. Konferencijoje taip pat bus aptariami plėtros klausimai, apžvelgta statybos skaitmenizacija, informacinės sistemos „Infostatyba“ naudojimo galimybės ir k.t.

Pokyčiai nekilnojamojo turto sektoriuje paskatino pažvelgti giliau ir į šią sritį. Ekspozicijos „Būstas 2018” dalyviai pasakos apie dar niekur neskelbtus projektus ir objektus, bus konsultuojama finansavimo ir investicijų klausimais. Taip pat rengiama NT konferencija, apžvelgiama rinka, tendencijos, prognozės bei naujos galimybės.

„Namų pasaulyje 2018“ lankytojų lauks net 4 erdvės: sunkesnieji statybų eksponatai, NT ekspozicija  „Būstas 2018“ ir gerokai padidėjusios baldų bei lauko ekspozicijos. Šių metų naujiena – „Sodo mugė 2018“, kurioje bus galima rasti įvairių augalų bei konsultuotis apželdinimo klausimais.

Pranešimą paskelbė : Ilma Gibavičienė, UAB „Ekspozicijų centras“

„M.M.M. projektai“ simbolinės kapsulės įkasimu pažymėjo paskutinio statybos etapo pradžią biurų komplekse „S7“

„M.M.M. projektai“ simbolinės kapsulės įkasimu pažymėjo paskutinio statybos etapo pradžią biurų komplekse „S7“

Bendrovė „M.M.M. projektai“ Vilniuje plėtojamame biurų komplekse „S7“ įkasė ketvirtą kapsulę ateities kartoms, žyminčią paskutinio statybos etapo pradžią. Ketvirtame komplekso „S7“ verslo centre po mažiau nei dvejų metų įsikurs „Danske Bank“ darbuotojai. Keturių biurų pastatų kompleksą Vilniaus Saltoniškių gatvėje, buvusioje duonos kepyklos teritorijoje, „M.M.M. projektai“ pradėjo plėtoti 2016 m. Du verslo centrai jau pastatyti, juose […]

  Straipsniai »
Čerpės – laikui nepavaldi stogo danga

Čerpės – laikui nepavaldi stogo danga

Išankstinės nuostatos, aplinkinių suformuota nuomonė bei viešojoje erdvėje gajūs mitai kartais užkerta kelią vienam ar kitam sprendimui priimti. Tai pasakytina ir apie stogo dangą. Visgi rinka yra labai dinamiška ir tai, kas vakar pagal sukurtus mitus atrodė sunkiai pasiekiama, šiandien gali būti lengvai įgyvendinama. Didelė kaina – išpūstas burbulas Uždengti namo stogą keraminėmis čerpėmis turbūt […]

  Straipsniai »
Draudikai: didžiausios žalos nuomojamų butų rinkoje patiriamos Kaune

Draudikai: didžiausios žalos nuomojamų butų rinkoje patiriamos Kaune

Netrukus prasidėsiantys nauji mokslo metai į didžiuosius šalies miestus pritraukia tūkstančius naujų studentų, dalis jų kasmet ryžtasi išsinuomoti gyvenamąjį plotą pas privačių būstų savininkus. Draudikai neigia mitą, kad nuomotojams daugiausiai bėdų sukelia lėbaujantis jaunimas. Be to, pasirodo, didžiausi finansiniai nuostoliai šioje rinkoje patiriami būtent Kaune. Draudimo bendrovės BTA duomenimis, vidutinė nuomojamuose butuose Lietuvoje patiriama žala […]

  Straipsniai »
Būsto paieška studentui: kodėl verta pirkti nuosavą?

Būsto paieška studentui: kodėl verta pirkti nuosavą?

Paskutinis vasaros mėnuo – laikas, kuomet į didžiuosius Lietuvos miestus, daugiausia sostinę, po vasaros atostogų sugrįžta studentai. Dažnas jų padedant tėvams ieško būsto, kuriam kelia tokius esminius kriterijus: vienam ar dviem jaunuoliams tinkamas buto dydis ir suplanavimas, protingo dydžio jo išlaikymo išlaidos, galimybė iš namų patogiai pasiekti universitetą ar kolegiją. Jaunuolių poreikius nagrinėjantys nekilnojamojo turto […]

  Straipsniai »