Ateities naujienos parodoje „Namų pasaulis 2018“

Ateities naujienos parodoje „Namų pasaulis 2018“

Balandžio 5–8 d., Kauno „Žalgirio“ arenoje statybų sezoną atidarys kasmetinė statybų, interjero bei baldų paroda „Namų pasaulis 2018“. Šiemet renginys vyks jau 25-ąjį kartą ir žada išties daug įspūdžių: naujausios statybų technologijos, nekilnojamojo turto pasiūlymai bei praktiški interjero sprendimai.

Pastebimas padidėjęs aktyvumas statybų rinkoje ir parodoje paskatino sujudimą. Šiemet dalyvaus rekordinis skaičius – net 222 dalyviai, tad visi, statantys ar remontuojantys savo namus, sulauks išsamios specialistų konsultacijos ir patarimų.

Pirmąją parodos dieną, tie, kurie negalės ištrūkti iš darbų ar namų, Facebook socialiniame tinkle galės stebėti interaktyvų šou – parodos dalyviai tiesiogiai pristatys patikimiausius ir naujausius savo produktus bei paslaugas. Nuo stogo konstrukcijų, grindų dangų skirtumų iki šildymo sistemų,  apdailos medžiagų ar unikalių interjero dizaino sprendimų.

Konferencijos „Statyba: tendencijos ir plėtra“ metu bus pristatytas drąsus projektas „Idėja Lietuvai: New Kaunas“. Pasak iniciatoriaus, architekto Marijaus Surdoko, specialių akinių pagalba, bus galima patekti į virtualų ateities pasaulio turą ir išvysti visiškai kitą – futuristinį miesto įvaizdį. Konferencijoje taip pat bus aptariami plėtros klausimai, apžvelgta statybos skaitmenizacija, informacinės sistemos „Infostatyba“ naudojimo galimybės ir k.t.

Pokyčiai nekilnojamojo turto sektoriuje paskatino pažvelgti giliau ir į šią sritį. Ekspozicijos „Būstas 2018” dalyviai pasakos apie dar niekur neskelbtus projektus ir objektus, bus konsultuojama finansavimo ir investicijų klausimais. Taip pat rengiama NT konferencija, apžvelgiama rinka, tendencijos, prognozės bei naujos galimybės.

„Namų pasaulyje 2018“ lankytojų lauks net 4 erdvės: sunkesnieji statybų eksponatai, NT ekspozicija  „Būstas 2018“ ir gerokai padidėjusios baldų bei lauko ekspozicijos. Šių metų naujiena – „Sodo mugė 2018“, kurioje bus galima rasti įvairių augalų bei konsultuotis apželdinimo klausimais.

Pranešimą paskelbė : Ilma Gibavičienė, UAB „Ekspozicijų centras“

Rekomenduojame

Didžiuliai pokyčiai sostinės Lazdynų rajono centre – tvarkoma aplinka ir infrastruktūra

Didžiuliai pokyčiai sostinės Lazdynų rajono centre – tvarkoma aplinka ir infrastruktūra

Aplink statomą Lazdynų daugiafunkcio sveikatinimo centrą pradedama tvarkyti infrastruktūra –  centrą bus patogu pasiekti iš periferinių miesto rajonų ar miesto centro, atnaujinta viešoji erdvė trauks aktyviai leisti laisvalaikį arčiau namų. „Nors baseino statybos pabaiga nusikėlė, rūpinamės, kad atidarius jo duris jau nebereikėtų jaudintis dėl to, kad aplinka nedera prie naujo objekto. O ir šiaip Lazdynams […]

Skaidriau valdyti daugiabučių namų ūkį padėtų naujas įstatymas

Skaidriau valdyti daugiabučių namų ūkį padėtų naujas įstatymas

Įvertinus gautas visuomenės pastabas ir pasiūlymus, Aplinkos ministerijos parengtas Daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų valdymo įstatymo projektas bus teikiamas Vyriausybei svarstyti. Terminas, kai buvo galima pareikšti atsiliepimus, baigėsi vakar. Šis įstatymas svarbus beveik dviem milijonams šalies žmonių – tiek jų gyvena daugiabučiuose namuose. Dabartinis šių namų ūkio valdymas ir administravimas kelia daug rūpesčių pirmiausia todėl, […]

Stoties rajono konversija: savivaldybė pakartotinai su vilniečiais aptars 3 alternatyvas

Stoties rajono konversija: savivaldybė pakartotinai su vilniečiais aptars 3 alternatyvas

Vilniaus miesto savivaldybė rengiasi visuomenei dar kartą pristatyti tris Stoties rajono modernizavimo alternatyvas, parengtas detaliojo plano rengėjų – savivaldybės įmonės „Vilniaus planas“.  „Tikiuosi, kad sėkmingas Naujamiesčio atsinaujinimo virusas persimes ir į Stoties teritoriją, kuri turi potencialo tapti ne tik šiuolaikišku transporto mazgu, bet ir daugiau miestietiškų funkcijų – darbo, paslaugų, rekreacijos – sutraukiančia teritorija. Numatomi pokyčiai […]

Neapsigaukite: vystytojas neteisėtai pardavinėja aštuonis vienbučius namus vieno namo sklype   

Neapsigaukite: vystytojas neteisėtai pardavinėja aštuonis vienbučius namus vieno namo sklype  

Vilniaus savivaldybės Vyriausiojo miesto architekto skyrius susidūrė su dar vienu įžūliu statytojų ir projektuotojų elgesio atveju, kai pažeidžiami tvaraus teritorijų plėtojimo principai ir galimai apgaudinėjami potencialūs pirkėjai. Nekilnojamojo turto agentūra jau pardavinėja namus, kurių statybai nėra gautas leidimas – individualių namų kvartale, viename sklype, suprojektuotus aštuonis sublokuotus namus.  Vyriausiojo miesto architekto skyrius gavo prašymą išduoti […]