Architektai pratęsė tradiciją – surengė 11-ąjį Architektų teniso turnyrą

1

Architektai pratęsė tradiciją – surengė 11-ąjį Architektų teniso turnyrą

Koronaviruso pandemija nesužlugdė tradicinio Architektų teniso turnyro, kuris 10 metų buvo rengiamas Tarptautinės architektų dienos proga. Jį pavyko suorganizuoti ir šiemet – birželio 19–21 d. Birštone vėl susirinks visos šalies architektai išsiaiškinti, kuris yra stipriausias teniso kortuose, o taip pat pabendrauti su kolegomis, pasidalinti patirtimi, aptarti įgyvendintus projektus ir profesines naujienas.

Turnyro iniciatorius ir ilgametis jo organizatorius architektas Dalius Šarakauskas 11-ojo turnyro organizavimą perleido kolegai ir lauko teniso mėgėjui Ryčiui Kaminskui.

„Šiame tradiciniame teniso turnyre gali dalyvauti bet kuris šalies architektas, o nuo pernai yra ne tik vienetų, bet ir dvejetų žaidimai. Todėl galima sakyti, kad turnyras nuo šiol suburia architektų mikrokomandas. Šiemet turnyro nugalėtojų laukia ypatingos formos apdovanojimai iš betono ir vario – medžiagų, kurias dažnai naudoja architektai, – pasakoja naujasis organizatorius. – Nors šiemet turnyras nebus tarptautinis, dėl suprantamų priežasčių nepavyko pasikviesti kolegų iš užsienio, bet jame numatėme daugiau veiklos įtraukiant ne tik turnyro dalyvius, bet ir jų šeimos narius. Kitąmet planuojame rengti ir šeimos narių, architektų vaikų turnyrus – plėsdami veiklą tikimės pritraukti daugiau žaidėjų ir jų šeimos narių.“
R. Kaminskas planuoja, kad kitąmet Architektų teniso turnyras turėtų gerokai išsiplėsti ne tik todėl, kad planuojama sulaukti daugiau šios profesijos atstovų šeimų, bet ir kitų giminiškų architektams profesijų atstovų – interjero ir landšafto architektų, dizainerių ir kt. Anot jo, jau šiemet vienas teniso kortas turnyro metu bus skirtas žaisti tik atvykusiems šeimų nariams, kurie nedalyvaus varžybose. Taip pat papildomai veiklai įrengiamos badmintono, tinklinio aikštelės, bus kitų pramogų visiems šeimos nariams. Vieną jų – medinių kaladėlių rinkinius bokštų statybai žaidimą „Jenga“ – turnyro dalyviams dovanoja termomedienos gamybos bendrovė „Brolis Timber“.

Ilgametis generalinis turnyro rėmėjas Jiezno medinių langų ir durų gamybos bendrovė „Doleta“ dengia Architektų teniso turnyro organizacines, maitinimo ir kitas išlaidas.

„Esu didžiojo teniso entuziastas, kamuoliuką kortuose mušinėju jau daugiau kaip du dešimtmečius, nuolat dalyvauju ir Architektų teniso turnyruose, – pasakoja Vytautas Silevičius, Birštone gyvenantis „Doletos“ įkūrėjas ir valdybos pirmininkas. – Lauko tenisas ne tik aktyvus laisvalaikis – jis geriausiai ir per trumpiausią laiką nuima psichologinį krūvį bei įtampą“.

Architektų teniso turnyro prizininkai savo gildijos garbę kasmet gina Lietuvoje vykstančiuose profesijų teniso turnyruose „TOP Profession Cup“, kuriuose dalyvauta finansinių institucijų, inžinierių, IT ir telekomunikacijų, medikų, teisininkų ir kitų profesinių turnyrų nugalėtojai.

Pridedamo nuotraukos:

Pernai metų vienetų nugalėtojas architektas Paulius Vroblevičius (kairėje) ir turnyro sumanytojas architektas Dalius Šarakauskas. (Paulius Vroblevičius ir Dalius Šarakauskas.jpg)

Pernai metų vienetų finalininkai architektai Paulius Vroblevičius (kairėje) ir Donaldas Trainauskas, kuris 2010 m. buvo pirmojo Architektų turnyro nugalėtojas. (Paulius Vroblevicius ir Donaldas Trainauskas.jpg.) 

Lauko teniso entuziastas Vytautas Silevičius, bendrovės „Doleta“ įkūrėjas ir valdybos pirmininkas: „Lauko tenisas ne tik aktyvus laisvalaikis – jis geriausiai ir per trumpiausią laiką nuima psichologinį krūvį bei įtampą.“ (Vytautas Silevičius.jpg)

Daugiau informacijos:

Vytautas Silevičius, UAB „Doleta“ valdybos pirmininkas, +370 698 32324, vytautas@doleta.lt

Pranešimą paskelbė: Artūras Mankevičius, UAB RINKOM

Rekomenduojame

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

Darnios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ pasirašė sutartį su Lietuvos automobilių kelių direkcija dėl rajoninio kelio Grigiškės-Dėdeliškės-Rykantai 6,1 km ilgio ruožo kapitalinio remonto. Šalia Vilniaus esantis ruožas bus išasfaltuotas, o tai reikšmingai pagerins eismo sąlygas kelyje ir padės spręsti aplinkiniams gyventojams aktualias dulkių taršos ir triukšmo problemas. Kelio remonto darbus planuojama užbaigti iki […]

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Patikimai veikiantys buitiniai ir kiti elektros prietaisai namuose – komfortas, kuris prasideda sulig tvarkinga būsto elektros instaliacija. Tačiau neretai apie tai nepagalvojama ir į elektros darbus žiūrima aplaidžiai, ypač kuriantis naujame būste arba atliekant kapitalinį remontą. Tad kokių esminių klaidų derėtų vengti, kokių taisyklių reikėtų paisyti ir kokiomis prevencinėmis priemonės rekomenduojama pasirūpinti, kad viskas namuose […]

Vilniaus m. savivaldybės darbuotojams suteiktos išsamios NŽT specialistų konsultacijos

Vilniaus m. savivaldybės darbuotojams suteiktos išsamios NŽT specialistų konsultacijos

Pastaruoju metu padaugėjo asmenų skundų dėl Vilniaus miesto savivaldybės nevykdomų ar vėluojamų atlikti užduočių Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (ŽPDRIS) dėl žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų parengimas teisės aktų nustatytu laiku ir be vėlavimų yra svarbus daugeliui Vilniaus gyventojų ir verslo atstovų, todėl šiai problemai spręsti […]

Kaip keistųsi situacija, jeigu liftai atitiktų vartotojų poreikius

Kaip keistųsi situacija, jeigu liftai atitiktų vartotojų poreikius

iftai yra sritis, kurioje susipina verslo ir vartotojų interesai bei techninis ir teisinis reglamentavimas. Ir visa tinkamai veiks tik tuomet, kai dėmesio centre pirmiausia bus žmogaus siekis judėti saugiai, lengviau ir paprasčiau. Liftas žmogaus judėjimą turi daryti paprastesnį. Tą suprato lifto prototipą sukūrę dar senovės Romos, Egipto gyventojai. Antroje 20 a. pusėje imta kalbėti apie […]