Ar puošia vyrus randai?

1

Ar puošia vyrus randai?

Taip, jei šis randas primena nevykusią vaikystės išdaigą ir jį pastebi tik žmonės žinantys tą istoriją. Priešingu atveju ryškūs , gilūs, dideli randai gali žmogui kelti didelį diskomfortą, mažinti pasitikėjimą savimi. Gali kelti nemalonias emocijas pastovūs aplinkinių žvilgsniai.

Randą turi praktiškai kiekvienas suaugęs vyras ar moteris: nuo mažiuko nežymaus rando likusio nuo spuogelio iki didesnio ar mažesnio rando likusio susiklosčius tam tikroms aplinkybėms. Deja, gyvenime tų aplinkybių nepasirinksi, jų pasiekoje ir atsiranda randai. Įvairios odos ligos, jaunatviški spuogai, traumos ar chirurginės operacijos gali palikti randus. Esam visi skirtingi, todėl ir randams užgijus vienus „puošia“ mažesni, kitus didesni.

Randai gyja ilgai. Galima išskirti kelias randų stadijas:

  • „jaunas“ randas;
  • „brandus“ randas;
  • randas susiformavęs galutinai.

Geriausia randą gydyti kol jis yra „jauno“ rando stadijoje. Tuomet gali pagelbėti kremas nuo randų. Jis suformuoja ant odos plėvelę, kuri saugo odos drėgmę ir taip randas neišdžiūva. Jis formuojasi elastingesnis, mažiau pastebimas.

Kaip gydyti randus patars plastikos chirurgas. Kreipęsi į jį sužinosite koks randų gydymas labiausiai tinkamas jums. Galimi jų šalinimo būdai yra:

  • Chirurginis randų šalinimas;
  • Cheminis šveitimas;
  • Šalinimas lazerio procedūromis.

Chirurginiu šalinimu randus galime susiaurinti, paslėpti, padaryti mažiau matomus. Lazeriniu būdu galime priversti randą gyti iš naujo vyksta. Lazerio spinduliais padaromi mikro pažeidimai, taip ląstelės aktyvuojasi ir pasideda gijimas.

Kreipimasis į grožio klinikas, gali būti jūsų geriausias sprendimas, ypač jei jau ilgą laiką išgyvenate dėl esamo rando. Ir jei dar turit tą seną nusistovėjusią nuostatą, kad neva randas visam gyvenimui – ateikite į GP Kliniką https://gpklinika.lt/randu-korekcijos/ ir tai jums paneigs šios srities ekspertai.

 

Rekomenduojame

Specialistai rekomenduoja: ko reikėtų nepamiršti tvarkant namo aplinką

Specialistai rekomenduoja: ko reikėtų nepamiršti tvarkant namo aplinką

Harmoninga poilsio oazė aplink namus, jaukiai įrengta lauko terasa ar apželdintas svajonių sodas – šylant orams šios temos vis aktualesnės tarp naujakurių ir norinčių atnaujinti savo kiemus. „InoWood“ kraštovaizdžio specialistai įvardijo, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ruošiant aplinką šiltajam sezonui bei, kokius naujus sprendimus siūlo gamintojai. Planavimas ir praktiški sprendimai  Norintiems atnaujinti aplinką – apželdinti […]

Pažaliavusi renovacijos mažiausia kaina

Pažaliavusi renovacijos mažiausia kaina

Saulius Skrodenis Polistireninio putplasčio asociacijos prezidentas Kodėl naujų gyvenamųjų namų fasadai ilgai džiugina akį, o renovuojamų daugiabučių dažnai ima ir pažaliuoja? Pažaliuoja dėmėmis, dryžiais ar taškais, kurie ilgainiui vis labiau bado akis ir menkina renovacijos teikiamą naudą. Atsakymas labai paprastas. Šiltinant senus daugiabučius ir siekiant tai padaryti už kuo mažesnę kainą, jų fasadams dažniausiai naudojamos […]

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

„YIT Lietuva“ atliks kelio šalia Grigiškių remontą – naudą pajus ir vairuotojai, ir gyventojai

Darnios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ pasirašė sutartį su Lietuvos automobilių kelių direkcija dėl rajoninio kelio Grigiškės-Dėdeliškės-Rykantai 6,1 km ilgio ruožo kapitalinio remonto. Šalia Vilniaus esantis ruožas bus išasfaltuotas, o tai reikšmingai pagerins eismo sąlygas kelyje ir padės spręsti aplinkiniams gyventojams aktualias dulkių taršos ir triukšmo problemas. Kelio remonto darbus planuojama užbaigti iki […]

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Viena esminių elektros instaliacijos klaidų: daro dauguma, bet apie pasekmes nesusimąsto

Patikimai veikiantys buitiniai ir kiti elektros prietaisai namuose – komfortas, kuris prasideda sulig tvarkinga būsto elektros instaliacija. Tačiau neretai apie tai nepagalvojama ir į elektros darbus žiūrima aplaidžiai, ypač kuriantis naujame būste arba atliekant kapitalinį remontą. Tad kokių esminių klaidų derėtų vengti, kokių taisyklių reikėtų paisyti ir kokiomis prevencinėmis priemonės rekomenduojama pasirūpinti, kad viskas namuose […]