Ar galima stipriai neišlaidaujant įsigyti svajonių spintą?

1

Ar galima stipriai neišlaidaujant įsigyti svajonių spintą?

Kaip suplanuoti spintą taip, kad visi drabužiai būtų vienoje vietoje, rasti galėtumėt viską ko reikia, o rytas prasidėtų nuo šypsenos, o ne nuo blaškymosi, stengiantis rasti norimą rūbą.

Pagal savo dizainą spintos gali būti pastatomos ir įmontuotos. Įmontuoti baldai yra pigesni, nes jų gamybai naudojama mažiau medžiagų. Taip pat turėtumėte pasirinkti spintą pagal jų tipą, atsižvelgdami į kambario dydį, stilių ir savo norus.

Svarbiausia yra nuspręsti, kur stovės jūsų spinta, kokiems tikslams ji bus skirta ir kokie daiktai ten bus saugomi. Įvertinkite norimos spintos dydį, kuris gali tilpti jūsų kambaryje.

Labai svarbu daiktus rūšiuoti. Padalinkite juos į tuos, kurie laikomi ant pakabų, ir į tuos, kurie laikomi lentynose. Tik tokiu būdu suprasite, kiek lentynų ir pakabų jums reikia megztiniams, marškinėliams, suknelėms ir lauko rūbams.

Nuspręskite, kaip laikysite savo rankines, kepures ir įvairius aksesuarus. Peržiūrėkite visas kaklaraiščių, diržų laikymo internete galimybes ir išsirinkite sau patogiausią. Nuo visų jums reikalingų detalių priklausys kaip atrodys jūsų svajonių spinta. Ypatingą dėmesį skirkite batams. Išmatuokite drabužių, ypač ilgų suknelių, paltų ilgį – taip suprasite, kuriuos skyrius planuoti ilgiems rūbams.

Planuojant spintą, raginame remtis išdėstymu. Yra tam tikros rūšies dogmos, kurias apskaičiavo protingi žmonės, ir iš jų darytina išvada, kad saugojimui tikslinga skirti nuo 3 iki 6% visos gyvenamosios patalpos ploto.

Medžiagų, spalvų, apdailos gaminių ir interjero užpildymo pasirinkimas yra toks didelis, kad gali būti sunku apsispręsti ir prireiks specialisto konsultacijos.

Pagrindinė spintos savybė yra stumdomos durys. Skirtingai nuo varstomų durų, naudojant jas nereikia papildomos erdvės, todėl galima laisvai ir racionaliai naudoti laisvą erdvę, kurią gali turėti ne kiekvienas kambarys.

Gerai viską pamatavus, paskaičiavus ir pasvėru tampa aišku, kad spinta nėra labai brangus pirkinys.

.

Rekomenduojame

Nuomai siūlomas Vilniaus savivaldybės 20-as aukštas: laimės geriausia veiklos vizija

Nuomai siūlomas Vilniaus savivaldybės 20-as aukštas: laimės geriausia veiklos vizija

Buvo mūsų, dabar Jūsų: matome viziją, kad Vilniaus savivaldybės pastato 20 aukštas bus naujas miestiečių traukos centras. Galbūt dienomis čia gali vykti įvairūs susitikimai, pasitarimai, konferencijos, o vakarais jis virstų naktinio gyvenimo vieta. Nuomojama bendrovei nuosavybės teise priklausantis turtas – 243,34 kv. m ploto patalpos Konstitucijos pr. 3, 20-ame aukšte. Viešas nuomos konkursas skelbiamas meninei, […]

Sostinėje kuriasi 3 nauji traukos centrai

Sostinėje kuriasi 3 nauji traukos centrai

Vilnius rado naujus, idėjų pilnus šeimininkus patalpoms, kurias norėjosi panaudoti prasmingoms, bendruomenes buriančioms veikloms. 3 Vilniaus savivaldybei priklausančios patalpos Pylimo, S. Stanevičiaus ir Meistrų gatvėse, įgyvendinus konkurse atrinktas geriausias idėjas, atgis ir taps naujais traukos centrais – laimėtojai pasiūlė puikių iniciatyvų ir jau planuoja įrengti kultūros terasą, teatrą, kino edukaciją. Konkursą Pylimo g. 21A laimėjo […]

Vis daugiau sostinės statinių bus planuojami architektūrinių konkursų keliu

Vis daugiau sostinės statinių bus planuojami architektūrinių konkursų keliu

Vilniaus miesto taryba po svarstymo komitetuose šiandien pritarė siūlymui papildyti ir patikslinti sąrašą objektų, kurių architektūrinėms idėjoms įvertinti privaloma skelbti projektų konkursus. Taip įtvirtinta sostinės Vyriausiojo miesto architekto skyriaus nuostata, kad konkursas yra patikimiausias kelias rasti geriausiai architektūriniam sprendimui. Reikalavimai keisis ne tik už viešuosius pinigus, bet ir privačiai planuojamų projektų Vilniuje vystytojams. Skelbti architektūrinį […]

Skelbiamas administracinių patalpų nuomos pirkimas

Skelbiamas administracinių patalpų nuomos pirkimas

Vadovaujantis Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašu (patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. gruodžio 13 d. nutarimu Nr. 1036 „Dėl Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašo patvirtinimo“), ISM Vadybos ir ekonomikos […]