Antčiužinis: kodėl verta į jį investuoti?

Antčiužinis: kodėl verta į jį investuoti?

Gerai išsimiegoję mes jaučiamės žvalūs ir energingi – tai užtikrina didesnį produktyvumą dienos metu. Pilnavertiškas poilsis leidžia džiaugtis ne tik pakilesne nuotaika, bet ir stipresne sveikata. Todėl jis yra visapusiškai svarbus. Jei ilgą laiką nepavyksta pailsėti, gali būti, jog miego pagrindas yra netinkamas. Taigi, kodėl tokiais atvejais verta įsigyti antčiužinį?

 

1. Pašalina sofos nelygumus

Pakankamai nemažai žmonių, ypač tų, kurie savo namuose neturi daug vietos, miega ant sofos. Dažniausiai jos čiužinys nebūna pats patogiausias, be to, jaučiami įvairūs paviršiaus nelygumai. Tai gali būti vienos iš pagrindinių priežasčių, kodėl nepavyksta tinkamai pailsėti. Antčiužinis leidžia efektyviai pašalinti šią problemą, nes uždengia sofos nelygumus. Iš viskoelastinio putų poliuretano pagaminta priemonė greitai prisitaiko prie kūno ir maloniai jį apgaubia. Norėtumėte įsigyti patogų ir ilgaamžį antčiužinį? Paspaudę ant nuorodos galite susipažinti su plačiu jų asortimentu.

2. Atnaujina seną čiužinį

Natūralu, jog laikui bėgant čiužinys dėvisi ir keičia savo formą. Dėl šios priežasties jis gali nebesuteikti tinkamos atramos. Palaipsniui mes prie to priprantame, todėl nepajaučiame kūnui tenkančio papildomo krūvio. Tačiau ilgainiui galime pastebėti tam tikrus organizmo siunčiamus signalus: įtampą juosmens ar kaklo srityje, sąnarių maudimą, galvos skausmą ir panašiai.

Reguliariai nepasukant, čiužinyje gali atsirasti ir itin didelių nelygumų. Tuomet nepalaikoma taisyklinga stuburo padėtis, kuri ypač svarbi sveikam organizmo funkcionavimui. Individualius poreikius atitinkantis antčiužinis yra sumani investicija, padedanti vėl džiaugtis komfortišku miegu.

3. Palaiko higienišką aplinką

Švari miego aplinka – vienas iš esminių pilnavertiško poilsio komponentų. Net ir atidžiai prižiūrint, čiužinyje nuolat kaupiasi dulkės, negyvos odos ląstelės ir kiti nešvarumai. Ilgainiui jie gali sukurti dulkių erkučių atsiradimui palankią aplinką. Pasitelkus antčiužinį sukuriamas papildomas barjeras, leidžiantis užkirsti kelią tokiai problemai.

Jo sudėtyje gali būti ekologiško sojų aliejaus, suteikiančio gaminiui patvarumo ir neleidžiančio veistis dulkių erkutėms. Ši medžiaga visiškai natūrali, todėl tinkama net ir alergiškiems ar astma sergantiems žmonėms. Nuimamą antčiužinio užvalkalą galima reguliariai skalbti tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu (naudojant ne aukštesnės nei instrukcijoje nurodytoje temperatūros vandenį).

4. Sukuria skirtingiems poreikiams pritaikytą miego pagrindą

Antčiužinį patariama išmėginti ir tiems, kurie nori pakietinti arba paminkštinti turimą čiužinį. Įprastai tai būna aktualu skirtingus miego įpročius turinčioms poroms. Siauras antčiužinis gali būti naudojamas tik ant vienos lovos pusės, taip patenkinant abiejų partnerių poreikius. Iš viskoelastinės medžiagos pagamintos priemonės gerai slopina judesius, todėl jie nėra perduodami miegančiam šalia. Taigi, galima mėgautis ramiu ir netrikdomu poilsiu.

Pasirūpinkite komfortišku miegu – juk tai geros savijautos garantas. Idealiai prie kūno prisitaikantys ir sveiką poilsio aplinką sukuriantys antčiužiniai leis tuo įsitikinti. Tegul jūsų sapnų netrikdo pašaliniai veiksniai ir jie būna kuo saldesni.

Pranešimą paskelbė: Loreta Varaniūtė, What about (UAB „Seohelis“)

Rekomenduojame

Ekspertai nustatė, kad Jūsų namo liftas – avarinės būklės. Ko reikia imtis toliau?

Ekspertai nustatė, kad Jūsų namo liftas – avarinės būklės. Ko reikia imtis toliau?

Praėjus pusmečiui po pranešimo apie dalies Vilniaus liftų avarinę būklę dėl keliamo pavojaus keleivių gyvybei, sveikatai ir aplinkai buvo sustabdyta daugiau kaip 30 liftų. Sostinėje didžiąją dalį liftų, esančių senos statybos daugiabučiuose namuose, prižiūrinti bendrovė „Baltijos liftai“ praneša, kad visi šie liftai jau pakeisti, kapitaliai renovuoti arba modernizuoti, tačiau ne visuose daugiabučiuose liftų savininkai operatyviai […]

„Omberg“ užbaigė „Grigalaukio dominijos“ projektą su 444 butais

„Omberg“ užbaigė „Grigalaukio dominijos“ projektą su 444 butais

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Omberg“ anksčiau nei planuota užbaigė Vilniuje, Pašilaičiuose, 2017 m. pradėtą statyti gyvenamojo būsto projektą „Grigalaukio dominija“, kurį sudarė 4 statybų etapai. Iš viso į projektą investuota 21 mln. eurų ir pastatyti 444 butai. Aštuoniuose „Grigalaukio dominijos“ daugiabučiuose šiuo metu jau parduoti 399 butai – tai sudaro 90 proc. visų projekto […]

„Ukmergės gelžbetonis“ – tvarios pastatų statybos proceso dalyvis

„Ukmergės gelžbetonis“ – tvarios pastatų statybos proceso dalyvis

Termoizoliacinę medžiagą – polistireninį putplastį arba EPS – „Ukmergės gelžbetonio“ gamykla į rinką tiekia jau 25-erius metus. Pastaruoju metu gamykla pradėjo teikti naują paslaugą: iš statybviečių surenka ir perduoda EPS atraižas, kad būtų perdirbtos ir panaudotos antrąkart. Tai dar vienas žingsnis, gamyklą integruojant į žiedinę ekonomiką. „Jei įsigijote „Termoporą“, „Neoporą“ arba „Geoporą“ ir liko atraižų […]

Tikrąsias prabangių būstų sandorių detales verslininkai prisimena tik po VMI vizito

Tikrąsias prabangių būstų sandorių detales verslininkai prisimena tik po VMI vizito

2020 m. rugsėjo 16 d., Vilnius. Valstybinei mokesčių inspekcijai (toliau – VMI) tęsiant darbus prioritetiniuose 2020 m. priežiūros bei kontrolės srities sektoriuose, nemažai dėmesio skirta įmonėms, vystančioms bei parduodančioms prabangius naujos statybos būstus. Pastebima, kad „pamirštus“ mokesčius verslininkai deklaruoja tik sulaukę VMI dėmesio, o pažeidimai siejami su tyčiniu mokesčių mokėjimo atidėliojimu bei vadovų asmeninių poreikių […]