Antčiužinis: kodėl verta į jį investuoti?

Antčiužinis: kodėl verta į jį investuoti?

Gerai išsimiegoję mes jaučiamės žvalūs ir energingi – tai užtikrina didesnį produktyvumą dienos metu. Pilnavertiškas poilsis leidžia džiaugtis ne tik pakilesne nuotaika, bet ir stipresne sveikata. Todėl jis yra visapusiškai svarbus. Jei ilgą laiką nepavyksta pailsėti, gali būti, jog miego pagrindas yra netinkamas. Taigi, kodėl tokiais atvejais verta įsigyti antčiužinį?

 

1. Pašalina sofos nelygumus

Pakankamai nemažai žmonių, ypač tų, kurie savo namuose neturi daug vietos, miega ant sofos. Dažniausiai jos čiužinys nebūna pats patogiausias, be to, jaučiami įvairūs paviršiaus nelygumai. Tai gali būti vienos iš pagrindinių priežasčių, kodėl nepavyksta tinkamai pailsėti. Antčiužinis leidžia efektyviai pašalinti šią problemą, nes uždengia sofos nelygumus. Iš viskoelastinio putų poliuretano pagaminta priemonė greitai prisitaiko prie kūno ir maloniai jį apgaubia. Norėtumėte įsigyti patogų ir ilgaamžį antčiužinį? Paspaudę ant nuorodos galite susipažinti su plačiu jų asortimentu.

2. Atnaujina seną čiužinį

Natūralu, jog laikui bėgant čiužinys dėvisi ir keičia savo formą. Dėl šios priežasties jis gali nebesuteikti tinkamos atramos. Palaipsniui mes prie to priprantame, todėl nepajaučiame kūnui tenkančio papildomo krūvio. Tačiau ilgainiui galime pastebėti tam tikrus organizmo siunčiamus signalus: įtampą juosmens ar kaklo srityje, sąnarių maudimą, galvos skausmą ir panašiai.

Reguliariai nepasukant, čiužinyje gali atsirasti ir itin didelių nelygumų. Tuomet nepalaikoma taisyklinga stuburo padėtis, kuri ypač svarbi sveikam organizmo funkcionavimui. Individualius poreikius atitinkantis antčiužinis yra sumani investicija, padedanti vėl džiaugtis komfortišku miegu.

3. Palaiko higienišką aplinką

Švari miego aplinka – vienas iš esminių pilnavertiško poilsio komponentų. Net ir atidžiai prižiūrint, čiužinyje nuolat kaupiasi dulkės, negyvos odos ląstelės ir kiti nešvarumai. Ilgainiui jie gali sukurti dulkių erkučių atsiradimui palankią aplinką. Pasitelkus antčiužinį sukuriamas papildomas barjeras, leidžiantis užkirsti kelią tokiai problemai.

Jo sudėtyje gali būti ekologiško sojų aliejaus, suteikiančio gaminiui patvarumo ir neleidžiančio veistis dulkių erkutėms. Ši medžiaga visiškai natūrali, todėl tinkama net ir alergiškiems ar astma sergantiems žmonėms. Nuimamą antčiužinio užvalkalą galima reguliariai skalbti tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu (naudojant ne aukštesnės nei instrukcijoje nurodytoje temperatūros vandenį).

4. Sukuria skirtingiems poreikiams pritaikytą miego pagrindą

Antčiužinį patariama išmėginti ir tiems, kurie nori pakietinti arba paminkštinti turimą čiužinį. Įprastai tai būna aktualu skirtingus miego įpročius turinčioms poroms. Siauras antčiužinis gali būti naudojamas tik ant vienos lovos pusės, taip patenkinant abiejų partnerių poreikius. Iš viskoelastinės medžiagos pagamintos priemonės gerai slopina judesius, todėl jie nėra perduodami miegančiam šalia. Taigi, galima mėgautis ramiu ir netrikdomu poilsiu.

Pasirūpinkite komfortišku miegu – juk tai geros savijautos garantas. Idealiai prie kūno prisitaikantys ir sveiką poilsio aplinką sukuriantys antčiužiniai leis tuo įsitikinti. Tegul jūsų sapnų netrikdo pašaliniai veiksniai ir jie būna kuo saldesni.

Pranešimą paskelbė: Loreta Varaniūtė, What about (UAB „Seohelis“)

Rekomenduojame

„SBA Urban“ strategija: 400 mln. eurų investicijos, unikalios koncepcijos ir globali plėtra

„SBA Urban“ strategija: 400 mln. eurų investicijos, unikalios koncepcijos ir globali plėtra

SBA Grupės valdoma nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „SBA Urban“ (anksčiau – „Urban Inventors“) patvirtino naują ilgalaikę veiklos strategiją, kurioje numato plėtoti naujas, globalų potencialą turinčias investicijų į nekilnojamąjį turtą kryptis. Bendradarbiaujant su pasaulinio lygio architektais šiuo metu kuriamos inovatyvios koncepcijos, pagal kurias bus vystomi Baltijos šalyse įsigyti žemės sklypai. Per penkerius metus bendrovė planuoja […]

Apklausa: kiek lietuviams užtrunka įsirengti būstą ir persikelti į naujus namus?

Apklausa: kiek lietuviams užtrunka įsirengti būstą ir persikelti į naujus namus?

Beveik trečdalis (31 proc.) lietuvių mano galintys būstą įsirengti patys, ir tik kiek daugiau nei dešimtadalis (13 proc.) planuoja kreiptis į interjero dizainerius. 26 proc. naujakurių teigia atsisakantys profesionalių interjero konsultacijų, nes jos jiems per brangios. Šiuos lietuvių įpročius įsirenginėjant namus atskleidė darnios miestų plėtros ir statybų bendrovės „YIT Lietuva“ iniciatyva atliktas tyrimas. Interjero dizainerė […]

Baltijos šalių gyventojų apetitas naujam būstui nemažėja

Baltijos šalių gyventojų apetitas naujam būstui nemažėja

„Luminor“ banko atlikta Baltijos šalių šeimų, auginančių nepilnamečius vaikus, apklausa rodo, kad daugiau nei penktadalis šeimų planuoja įsigyti naują būstą per artimiausius 2–5 metus. Tačiau beveik pusė Lietuvos, Latvijos ir Estijos šeimų teigia, kad naujo būsto pirkimui trukdo per mažos šeimos pajamos arba nepakankamos santaupos pradiniam būsto paskolos įnašui sumokėti. „Luminor“ banko apklausos rezultatai rodo, […]

Kelių direkcija dalį savo paslaugų perkels į elektroninę erdvę

Kelių direkcija dalį savo paslaugų perkels į elektroninę erdvę

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) dalį teikiamų paslaugų perkels į elektroninę erdvę. Šiuo tikslu bus kuriamas Elektroninių paslaugų portalas, kurio dėka Kelių direkcijos klientams greitai ir kokybiškai bus suteiktos paslaugos: vykdant darbus išduotas leidimas riboti eismą valstybinės reikšmės keliuose, suteiktas leidimas naudotis valstybinės reikšmės keliais važiuojant didžiagabaritėmis ir (ar) sunkiasvorėmis transporto […]