Akmens gaminiai – prabangiems namams

Akmens gaminiai – prabangiems namams

Šlifuotas granitas ir marmuras skirtas išskirtiniams interjerams. Kodėl taip yra? Atsakymas paprastas – tai prabangos įspūdį sudarantys akmens gaminiai, kurių trokšta visi.

granitas-interjere--09

Taip, jie brangūs. Bet tai nesutrukdė pigesnių alternatyvų gamintojams imituoti tikrus granito ar marmuro raštus ir užklijuoti juos ant… medžio plokščių. Tokiu būdu bent optiškai sukuriamas vaizdas, kad stalviršis virtuvėje atrodo kaip marmurinis. Tik prie jo prisilietus galima suprasti, kad tai elementari klijuojama plėvelė, kurios rulonėlį galima nusipirkti bet kuriame statybinių medžiagų prekybos centre. Tikri akmens gaminiai Lietuvoje reti, tačiau paklausūs. Kur jie gali būti panaudojami būtent jūsų namuose?

  1. Židinio apdaila. Plonos natūralaus akmens plokštės gali tapti jūsų išskirtinio židinio apdaila. Akmuo turi puikias savybes kaupti ir išlaikyti šilumą net iki 24 valandų (muilo akmuo iš Suomijos – net iki 48 valandų). Jo skleidžiama šiluma yra labai sveika ir priimtina žmogaus organizmui, todėl namų savininkai, statydami židinius, stengiasi bent šiek tiek akmens panaudoti. Židiniui daug akmens plokščių nereikia, todėl šiai investicijai ryžtasi ir ne tokių prabangių būstų savininkai.
  2. Stalviršiai virtuvėje. Stalviršis turi atlikti pagrindinę funkciją – ant jo galima apdoroti maistą ir nesijaudinti dėl bakterijų ir higienos. Akmeniniai stalviršiai tam tinka kur kas labiau, nei medžio plokštės. Akmuo nesukelia alergijos. Akmuo yra ekologiškas ir natūralus, nes pats yra iš gamtos. Be to akmeniniai paviršiai yra atsparūs buitinei chemijai. Juos lengva valyti, prižiūrėti, jie atsparūs smūgiams, verdančiam vandeniui ir kitoms virtuvės negandoms. Praktiškai idealu kiekvienai virtuvei. Aišku, jie brangūs, nes daromi iš didelių plokščių. Montavimas taip pat reikalauja daugiau pastangų, nes 2 varžteliais prie gipso kartono sienos tokio nepriverši… Bet kuriuo atveju, tai ypatinga namų dalis, tad ypatinga turi būti ir medžiaga.
  3. Čia nieko aiškinti nereikia. Rinktis reikia tarp keramikinių plytelių grindims arba akmeninių. Ypač tinka patalpose, kur yra šildomos grindys, nes ne iš karto atvėsta net išjungus šildymą. Dažniausiai montuojamos virtuvėse, vonios kambariuose. Gali būti „miksuojamos“ su panašias tekstūras atvaizduojančiomis keraminėmis plytelėmis. Tai pigiau, todėl priimtina ir nevisai prabangiems namams.
  4. Vidiniai laiptai į antrą aukštą namuose gali atrodyti kaip meno šedevras kur kalvystės menas susitinka su akmendirbystės menu. Šlifuotos pakopos ir apdaila iš akmens gaminių atrodo labai įspūdingai. Aišku, turi būti atitinkama konstrukcija, nes akmeninės pakopos yra gana sunkios.
  5. Sienų apdaila. Idealu būtų, kad kiekvienuose namuose būtų bent po nedidelę plokštelę granito, marmuro, ar kitokio akmens. Tai nėra neįmanoma. Visuose namuose yra kaupiami tam tikri trofėjai, statomos nuotraukos, iš kelionių parsivežti suvenyrai, gražios dovanos. Įsirengdami namus tiesiog numatykite tą trofėjų vietą ir skirkite jai kad ir 2 kvadratinius metrus. Akmens plokštės šiai vietai suteiks ypatingos auros, o svečiai tikrai atkreips dėmesį vos tik įėję į kambarį.

Akmens gaminiai apdirbami Lietuvoje, nors jų kilmės šalis ir yra kitos šalys. Nekalbame apie paminklinius akmenis. Tik apie prabangaus interjero detales.

Šiaulių banko centrinės būstinės Kauno padaliniai ir dukterinės bendrovės pavasarį įsikurs naujame biure

Šiaulių banko centrinės būstinės Kauno padaliniai ir dukterinės bendrovės pavasarį įsikurs naujame biure

Abu Šiaulių banko centrinės būstinės Kauno padaliniai, šiuo metu veikiantys Laisvės al. ir Vytauto pr., bei dukterinės bendrovės „SB lizingas“ ir „Bonum Publicum“ jau šių metų antrąjį ketvirtį įsikurs po vienu stogu, Karaliaus Mindaugo prospekte, naujai pastatytame verslo centre „Sqveras“. Šiaulių banko grupės įmonės nuomosis kiek daugiau nei 2.500 kv. m. ir bus didžiausias verslo […]

  Straipsniai »
„Alvora“ dalyvauja projektuose, kurie užbaigs Baltijos dujų rinkos izoliaciją ir suteiks naujų galimybių Lietuvai

„Alvora“ dalyvauja projektuose, kurie užbaigs Baltijos dujų rinkos izoliaciją ir suteiks naujų galimybių Lietuvai

Sėkmingai įgyvendinusi Europos Sąjungai strategiškai svarbų „Balticconnector“ projektą, kuris jungia Baltijos ir Suomijos dujų rinkas, bendrovė „Alvora“ kartu su jungtinės veiklos partnere UAB „Šiaulių dujotiekio statyba“ pradėjo GIPL projekto veiklas. Tai Lenkijos ir Lietuvos dujotiekių jungtis, kuri Baltijos dujų rinkas integruos į bendrą ES dujų rinką, diversifikuodama dujų tiekimo šaltinius ir didindama dujų tiekimo saugumą. […]

  Straipsniai »

Kaune pradėta tilto per Nerį statyba

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) gavo informaciją iš rangovo, kad Kaune, kelyje A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda, jau pradėta tilto per Nerį statyba. Kadangi statomas tiltas patenka į Europos ekologinio tinklo „Natura 2000“ teritoriją, čia vykdomiems darbams dėl  gyvūnų ir augalų apsaugos keliami ypatingi reikalavimai. Darbai Neries upės apsaugos zonoje taip pat […]

  Straipsniai »

„Danske Bank“ darbuotojams jau paruoštas trečiasis verslo centras biurų komplekse „S7“

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „M.M.M. projektai“ baigė įrengti trečiąjį biurų komplekso „S7“ pastatą ir perdavė jį „Danske Bank“ – čia įsikurs apie 1100 „Danske Bank“ Globalių paslaugų centro darbuotojų. „Pastatas, kurį pavadinome „DC Valley“, yra dar vienas etapas Žvėryno mikrorajone vystant „Danske“ miestelį (DC) – ekosistemą, kuri įgalina mūsų darbuotojus kasdien efektyviai dirbti kartu, bei […]

  Straipsniai »