Akmens gaminiai – prabangiems namams

Akmens gaminiai – prabangiems namams

Šlifuotas granitas ir marmuras skirtas išskirtiniams interjerams. Kodėl taip yra? Atsakymas paprastas – tai prabangos įspūdį sudarantys akmens gaminiai, kurių trokšta visi.

granitas-interjere--09

Taip, jie brangūs. Bet tai nesutrukdė pigesnių alternatyvų gamintojams imituoti tikrus granito ar marmuro raštus ir užklijuoti juos ant… medžio plokščių. Tokiu būdu bent optiškai sukuriamas vaizdas, kad stalviršis virtuvėje atrodo kaip marmurinis. Tik prie jo prisilietus galima suprasti, kad tai elementari klijuojama plėvelė, kurios rulonėlį galima nusipirkti bet kuriame statybinių medžiagų prekybos centre. Tikri akmens gaminiai Lietuvoje reti, tačiau paklausūs. Kur jie gali būti panaudojami būtent jūsų namuose?

  1. Židinio apdaila. Plonos natūralaus akmens plokštės gali tapti jūsų išskirtinio židinio apdaila. Akmuo turi puikias savybes kaupti ir išlaikyti šilumą net iki 24 valandų (muilo akmuo iš Suomijos – net iki 48 valandų). Jo skleidžiama šiluma yra labai sveika ir priimtina žmogaus organizmui, todėl namų savininkai, statydami židinius, stengiasi bent šiek tiek akmens panaudoti. Židiniui daug akmens plokščių nereikia, todėl šiai investicijai ryžtasi ir ne tokių prabangių būstų savininkai.
  2. Stalviršiai virtuvėje. Stalviršis turi atlikti pagrindinę funkciją – ant jo galima apdoroti maistą ir nesijaudinti dėl bakterijų ir higienos. Akmeniniai stalviršiai tam tinka kur kas labiau, nei medžio plokštės. Akmuo nesukelia alergijos. Akmuo yra ekologiškas ir natūralus, nes pats yra iš gamtos. Be to akmeniniai paviršiai yra atsparūs buitinei chemijai. Juos lengva valyti, prižiūrėti, jie atsparūs smūgiams, verdančiam vandeniui ir kitoms virtuvės negandoms. Praktiškai idealu kiekvienai virtuvei. Aišku, jie brangūs, nes daromi iš didelių plokščių. Montavimas taip pat reikalauja daugiau pastangų, nes 2 varžteliais prie gipso kartono sienos tokio nepriverši… Bet kuriuo atveju, tai ypatinga namų dalis, tad ypatinga turi būti ir medžiaga.
  3. Čia nieko aiškinti nereikia. Rinktis reikia tarp keramikinių plytelių grindims arba akmeninių. Ypač tinka patalpose, kur yra šildomos grindys, nes ne iš karto atvėsta net išjungus šildymą. Dažniausiai montuojamos virtuvėse, vonios kambariuose. Gali būti „miksuojamos“ su panašias tekstūras atvaizduojančiomis keraminėmis plytelėmis. Tai pigiau, todėl priimtina ir nevisai prabangiems namams.
  4. Vidiniai laiptai į antrą aukštą namuose gali atrodyti kaip meno šedevras kur kalvystės menas susitinka su akmendirbystės menu. Šlifuotos pakopos ir apdaila iš akmens gaminių atrodo labai įspūdingai. Aišku, turi būti atitinkama konstrukcija, nes akmeninės pakopos yra gana sunkios.
  5. Sienų apdaila. Idealu būtų, kad kiekvienuose namuose būtų bent po nedidelę plokštelę granito, marmuro, ar kitokio akmens. Tai nėra neįmanoma. Visuose namuose yra kaupiami tam tikri trofėjai, statomos nuotraukos, iš kelionių parsivežti suvenyrai, gražios dovanos. Įsirengdami namus tiesiog numatykite tą trofėjų vietą ir skirkite jai kad ir 2 kvadratinius metrus. Akmens plokštės šiai vietai suteiks ypatingos auros, o svečiai tikrai atkreips dėmesį vos tik įėję į kambarį.

Akmens gaminiai apdirbami Lietuvoje, nors jų kilmės šalis ir yra kitos šalys. Nekalbame apie paminklinius akmenis. Tik apie prabangaus interjero detales.

Netradicinėje ekspozicijoje – žinutė apie naujoviškus interjero sprendimus

Netradicinėje ekspozicijoje – žinutė apie naujoviškus interjero sprendimus

Naujakuriams skirtame renginyje „Būsto mugė“ lankytojų laukia namų apdailos centro „Unideco“ pristatomi išbaigti netradiciniai vonios bei svetainės kambario interjerai. Visa ekspozicija sutalpinta į mažas, vos 15 kv.m. erdves, kuriose kūrybiškai panaudotos apdailos medžiagos, dominuoja ryškesni spalviniai ir tekstūriniai sprendimai. Originalaus stendo autorė dizainerė Agnė Ramonaitė pasakoja, kad drąsesnes idėjas galima pritaikyti kiekviename interjere, tačiau klientai […]

  Straipsniai »

„Ignitis grupė“ aukcione pardavė NT objektų už 446 tūkst. eurų

Tarptautinei energetikos bendrovei „Ignitis grupė“ priklausanti įmonė „NT Valdos“ spalio 17 d. įvykusiame aukcione pardavė du nekilnojamojo turto objektus Marijampolėje ir Trakuose, kurių bendra pardavimo kaina siekia 446 tūkst. eurų, įskaitant PVM. Aukcioną organizavo tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“. Sporto g., Marijampolėje, esantis pastatas buvo parduotas už pradinę 288 tūkst. eurų, įskaitant PVM, kainą. […]

  Straipsniai »
Kalnėnai pretenduoja tapti nauju miesto traukos centru

Kalnėnai pretenduoja tapti nauju miesto traukos centru

Į ekonominio bei socialinio gyvenimo avansceną įžengianti naujoji dabartinių trisdešimtmečių karta atsineša savo mentalitetą, kurį suformavo laisvos ir pasauliui atviros visuomenės gyvenimo principai. Jis pasižymi kitokiu požiūriu į save ir į kitus, bendravimo kultūra, savitais poreikiais, kurie apima visas sritis. Kompanijos „2L Architektai“ architektė Viktorija Kirejevaitė pastebi, kad urbanistikoje didėja prioritetas viešosioms erdvėms, šalia socialinės paskirties objektų formuojasi […]

  Straipsniai »
Po 15 metų NT projektų vystymo pristato vienijantį prekės ženklą „Homa“

Po 15 metų NT projektų vystymo pristato vienijantį prekės ženklą „Homa“

Po 15 metų nekilnojamojo turto projektų vystymo viena didžiausių NT vystymo įmonių Lietuvoje pristato visą jos patirtį ir filosofiją vienijantį naują prekės ženklą „Homa“. Nuo 2007 m. nekilnojamojo turto vystymu užsiimanti komanda yra puikiai žinoma vilniečiams. Anksčiau vystomų projektų rėmuose prisistatyti linkusi komanda naujuose ir sparčiausiai augančiuose Vilniaus miesto miegamuosiuose bei centro rajonuose yra išvysčiusi […]

  Straipsniai »