2020 metų spalva „Lemonade“: Kai gyvenimas pasiūlo Jums citrinų, pasidarykite limonado!

2020 metų spalva „Lemonade“: Kai gyvenimas pasiūlo Jums citrinų, pasidarykite limonado!

Kompanijos „Tikkurila“ metų spalva „Lemonade“ (H300) įkūnija pozityvumą ir optimizmą. Kartu su 2020 m. spalvų kolekcija „Color Now“ ji skatina matyti šviesiąją gyvenimo pusę.

Spalvos „Lemonade“ (H300) pasirinkimą lėmė geltonos spalvos įsivyravimas drabužių kolekcijose ir interjere. Ji ryški ir švelni, stimuliuojanti ir rafinuota – nuostabiai tinka įprastos pilkos ir rusvai gelsvos spalvos vietai užimti. Visada kur nors galima išvysti šviesos blyksnį, visada egzistuoja pokyčių galimybė – tiek namuose, tiek visame pasaulyje. Spalva „Lemonade“ (H300) perteikia tą pačią teigiamą žinią, kaip ir 2019 metų spalva „Flamingo“ (K319).

Paverskite įprastas patalpas magiška erdve

 Drabužių dizainerė Laura Juslin ir architektė Lilli Maunula bendradarbiaudamos su kompanijos „Tikkurila“ spalvų eksperte Irina Hanhisalo išrinko metų spalvą ir sukūrė 2020 metų spalvų kolekcija „Color Now“.

„Mūsų koncepcija – paversti įprastus daiktus įdomiais ir naujais pasitelkus spalvas. Tereikia trupučio dažų, kad pabodusios, įprastos patalpos virstų magiška erdve. Nors spalvų kolekcija perteikia mados tendencijas, nesiekėme, kad ji būtų pernelyg rafinuota“, – sako Irina Hanhisalo.

 2020 m. spalvų kolekciją „Color Now“ sudarančių aštuonių spalvų paletė – ir nauja, ir įprasta. Sodrios ir tamsios spalvos kartu su vėsiomis ir gaiviomis spalvomis sukuria žaismingą visumą, įkvepiančią išbandyti stulbinančius ir įdomius spalvų derinius.

2020 m. spalvų kolekcija „Color Now“ – dizaino ir mados pasaulio atspindys

Dizainerių dueto „Juslin-Maunula“ požiūris į spalvas – išradingas ir drąsus. Šis duetas ieško naujų perspektyvų mados ir dizaino pasaulyje. Tinkamų spalvų derinių parinkimas – tarsi tinkamo „dažnio“ paieškos. Užuot pasirinkusios akivaizdžiai tinkamiausius spalvų derinius dizainerės nuolat nusiteikusios išbandyti naujus.

Kurdamos 2020 m. spalvų kolekciją dizainerės įkvėpimo sėmėsi dizaino ir mados pasaulyje – tiek pastarųjų dešimtmečių, tiek šių dienų.

„Iš 2020 m. spalvų kolekcijos mes negalėtume pašalinti nė vienos spalvos, nes visos pasirinktos spalvos sudaro darnią visumą“, – aiškina Juslin ir Maunula.

Dizainerės mano, kad kurti 2020 m. spalvų kolekciją „Color Now“ buvo verta. Galutinis rezultatas jas džiugina. „Mūsų dizaino filosofija puikiai dera su kompanijos „Tikkurila“ požiūriu į spalvas. Spalvos pliūpsnis ir truputis kūrybingumo – tai viskas ko reikia, kad įprastos patalpos ir kasdieniški objektai virstu išskirtiniais. Tą patį galima pasakyti ir apie dažus“, – sako dizainerės.

„Kai gyvenimas pasiūlo Jums citrinų, pasidarykite limonado!“ – šis posakis atskleidžia, kas įkvėpė kompaniją „Tikkurila“ 2020 metų spalva paskelbti spalvą „Lemonade“ (H300).

Semkitės įkvėpimo iš 2020 m. spalvų kolekcijos: www.tikkurila.lt. Vaizdo klipą rasite čia.  Spalvos pristatymo Lietuvoje renginio nuotraukas rasite čia.

Šiaurietiškas tvarumas

Kompanija „Tikkurila“ – Šiaurės šalių dažų rinkos lyderė, turinti dešimtmečius kauptą patirtį, siūlo savo klientams laiko ir atšiauraus klimato išbandytus aukščiausios kokybės gaminius bei paslaugas. Kompanija vykdo gamybą maždaug 10 šalių, apie 2 700 mūsų specialistų kuria tvarią ateitį užtikrinančius gaminius. 2018 m. kompanijos „Tikkurila“ pajamos sudarė 562 mln. eurų, akcijos kotiruojamos vertybinių popierių biržoje „Nasdaq Helsinki“. Lietuvoje kompanijai „Tikkurila“ atstovauja ir šio prekių ženklo gaminius platina UAB „Tikkurila“. 2020 m. balandį bendrovė minės savo veiklos 25 metų sukaktį. Šiaurietiška kokybė nuo 1862 m. – nuo pradžios iki pabaigos.

Pranešimą paskelbė: Rūta Labeikienė, UAB TIKKURILA

Rekomenduojame

Nuotolinių paskaitų ciklas norintiems išgirsti daugiau apie utopiją ir eksperimentą architektūroje

Nuotolinių paskaitų ciklas norintiems išgirsti daugiau apie utopiją ir eksperimentą architektūroje

Utopija reikalinga, nes kurdami utopijas – idealus – mes mąstome apie ateitį, kuriame ją. Jei norime geresnės ateities, turime daugiau laiko skirti utopijai ir eksperimentui. Ypač – Lietuvoje, kuri jau ima skęsti nors ir blizgioje, bet beveidėje, lyg ant konvejerio gimusioje architektūroje. Todėl Architektūros kokybės vystymo asociacija kartu su partneriu – žurnalu „Statyba ir architektūra“, […]

„Oze“ įpusėjo plaukimo baseinų įrengimo darbai: atidarymas sausį

„Oze“ įpusėjo plaukimo baseinų įrengimo darbai: atidarymas sausį

Pasaulinė COVID-19 pandemija nekeičia planų sostinės prekybos ir pramogų centre „Ozas“ įrengti tris mokymo plaukti baseinus. Baseino erdvėje jau atlikta didžioji dalis svarbiausių statybinių darbų, netrukus prasidės technologijų montavimo ir apdailos darbai. Atidarymas, kaip ir buvo skelbta anksčiau, vyks 2021 metų sausį. Juose vaikus ir suaugusius plaukti mokys plaukimo mokyklos „Plaukimo šeima“ treneriai. „Tikime savo […]

VMI: akcininkams butus pastatė, o mokesčius valstybei pamiršo

VMI: akcininkams butus pastatė, o mokesčius valstybei pamiršo

2020 m. rugsėjo 21 d., Klaipėda. Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) patikrino daugiabučių statyba užsiimančią bendrovę ir nustatė, kad ši susijusiems asmenims – akcininkams ir vadovui – perleido tris prabangius butus, bet notarinių sutarčių nesudarė ir mokesčių nesumokėjo. Patikslinusi mokesčių administratoriui pateiktus duomenis, daugiabučių kvartalus uostamiestyje vystanti statybų įmonė papildomai deklaravo […]

Betono armavimas naudojant polipropileno fibrą – pigesnis ir ekologiškesnis pasirinkimas

Betono armavimas naudojant polipropileno fibrą – pigesnis ir ekologiškesnis pasirinkimas

Betonas yra viena energijai imliausių statybų sektoriuje naudojamų medžiagų. Taupant lėšas, laiką ir ieškant gamtai draugiškų sprendimų, betono darbams vis dažniau naudojama ne metalinė armatūra, o polipropileno fibros. Viso gyvavimo ciklo metu šis pasirinkimas į aplinką išmetamo anglies dvideginio kiekį gali sumažinti iki 90 proc. Betonas yra viena energijai imliausių statybų sektoriuje naudojamų medžiagų. Taupant […]