Žemės sklypas Pašilės k., Molėtų r.

44000 €
5

Žemės sklypas Pašilės k.,

Dėmesio! Itin geras pasiūlymas už gerą kainą!

SIŪLOME JUMS GYVENIMĄ HARMONIJOJE SU GAMTOS STEBUKLAIS IR MIESTO PRIVALUMAIS – SKLYPĄ MOLĖTŲ RAJONE. Tai vietovė skirta gyventi, sugrįžti po darbų ar dirbti ir verslo istoriją kurti čia – šame sklype. Mėgaukitės miesto privalumais ir gamtos prieglobsčiu vienu metu. Sklypo vieta tam tiesiog tobula – turėsite 2 alternatyvius maršrutus susisiekimui su Molėtų ar Vilniaus miestais.

• TIK 4 km IKI MOLĖTŲ IR 51 km IKI VILNIAUS MIESTŲ.

• NET 113 ARŲ PLOTAS

• NAMŲ VALDOS SKLYPAS

• SAVO SKLYPĄ PASIEKSITE ASFALTUOTAIS KELIAIS: ARBA SENUOJU MOLĖTŲ PLENTU, ARBA MAGISTRALINIU A14 VILNIUS – MOLĖTAI KELIU!

• Parduodamo sklypo lokacija ideali ne tik todėl, kad galite privažiuoti DVIEM asfaltuotais keliais, bet ir todėl, kad sklypas yra tvarkingų, apgyvendintų sodybų kaimynystėje.

• Sklypo vieta ypatinga ir dėl SPYGLIUOČIŲ MIŠKŲ, kurie supa sklypą. Maža to – parduodamo sklypo 22.03 arai yra miško žemė, tad grybauti galėsite ir savo kieme.

• 2 km SPINDULIU NUO PARDUODAMO SKLYPO TELKŠO DU DIDELI MOLĖTŲ PASIDIDŽIAVIMAI – ILGIO IR LUOKESŲ EŽERAI.

• ARTIMIAUSIA PARDUOTUVĖ MAXIMA XX VOS UŽ 4,9 km !

_____________________________________________________________________________________

SVARBUS AKCENTAS – ŠIS SKLYPAS PUIKIAI TINKA IR KAIP INVESTICIJA, KADANGI ESANT DABARTINEI SKLYPO PASKIRČIAI – ĮMANOMA SKLYPĄ PERFORMUOTI Į DAUGIAU, MAŽESNIO PLOTO SKLYPŲ.

_____________________________________________________________________________________

PAGRINDINĖ INFORMACIJA

– Adresas: Pašilės k. 2A, Luokesos sen., Molėtų rajonas;

– Koordinatės: 55.194207, 25.408577

– Sklypo plotas: 113 arų;

– Žemės sklypo naudojimo būdas: vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos;

– Privažiavimas: ASFALTUOTAS SENASIS MOLĖTŲ PLENTAS VOS UŽ 800 METRŲ NUO SKLYPO.

_____________________________________________________________________________________

LAISVALAIKIU GALĖSITE MĖGAUTIS IŠSKIRTINIAIS GAMTOS OBJEKTAIS:

• LUOKESŲ EŽERE vandens skaidrumas siekia NET 8,9 – 9,9 metrų gylį!

Puikus pasirinkimas norintiems pasigrožėti vandens pasauliu ir gyvūnija. Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras kviečia į virtualią edukacinę erdvę ,,Molėtai kitaip“, kur pristatoma Luokesų ežerų istorija sudomina kiekvieną.

ILGIO EŽERAS ne mažiau lankytinas objektas. Šiaurėje ežeras skaidosi į 3 įlankas. Prie ILGIO IR LUOKESŲ ežerų veikia ir kaimo turizmo sodybos.

• Molėtuose yra įsikūrusi viena žymiausių Lietuvos lankytinų vietų – MOLĖTŲ OBSERVATORIJA. Šis etnokosmologijos muziejus yra pirmas ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje.

• Molėtuose taip pat galite aplankyti DUBINGIŲ PILIAVIETĘ Asvejos ežero pusiasalyje (kuris anksčiau buvo sala), vadinamame Pilies kalne. Dubingių piliavietė yra paskelbta Lietuvos kultūros paminklu. Tikriausiai XIV a. pirmoje pusėje pastatyta medinė pilis, saugojusi nuo Livonijos.

• AUKŠČIAUSIAS LIETUVOJE LABANORO REGIONINIO PARKO APŽVALGOS BOKŠTAS (aukštis – 36 m.) suteiks galimybę iš paukščio skrydžio išvysti Siesarties hidrografinį draustinį, apimantį takoskyrinį Siesarties ežerą (su salomis ir pusiasaliais).

_____________________________________________________________________________________

SUSISIEKIMAS

— 4 km iki Molėtų miesto;

— 51 km iki Vilniaus miesto;

— 4.9 km iki MAXIMA XX;

— 2 km iki Luokesos ir Ilgio ežerų;

— 2.5 km iki A14 magistralinio kelio Vilnius-Molėtai automobiliu

— 800 m iki KK172 Senojo Molėtų plento;

— 18.6 km iki Molėtų observatorijos;

— 19 km iki Dubingių piliavietės;

— 14 km iki Labanoro parko apžvalgos bokšto

— 8.4 km iki Spa Hotel Belvilis Molėtai.

_____________________________________________________________________________________

SKAMBINKITE JUMS PATOGIU METU TEL.: +370 629 32308

Plotas (m²): 113
44000 €
Susisiekti +370 629 32308
Adresas: Molėtų r. sav., Pašilės k.,
ID: 2338154   2022 09 14

Rekomenduojame

carvertical VIN patikra
428m Ūlos pakrantės. Sklypas vertas dėmesio.
29000 €

428m Ūlos pakrantės. Sklypas vertas dėmesio.

Mūsų siūlomas sklypas labai tinka vertinantiems ekologiją, sveiką gyvenimo būdą, individualumą. Plotas 7,50 ha iš jo 4,35 ha ž.ū. naudmenų, 3 ha miškas. Tai yra Ūlos upės pakrantė (apie 600 m), privažiavimas geru žvyrkeliu, yra el. linija. Aplinkui nėra jokios pramonės, įmonių, konfortiškas atstumas nuo didmiesčių (nei per didelis, nei per mažas) iki Vilniaus 80 […]

Žemės ū. paskirties sklypas

Žemės ū. paskirties sklypas

Plotas-5,76ha , našumas-53,8balai . sklypas randasi Kaišiadorių raj. Rumšiškių sen. Sklypo privalumai; sklypas tinka saulės ir vėjo energetikai vystyti, nes pro sklypą 50m atstumu praeina 10kv el. linija , IkiStrėvos upės irhidroelektrinės tvenkinio -300m. Sklypas randasi 2 km atstumu nuo Antakalnio- Kruonio kelio ir 4km atstumu nuo kelio Rumšiškės- Kruonis. Pro sklypą praeina rajoninės reikšmės […]

komercines paskirties sklypas , Plunge
120000 €

komercines paskirties sklypas , Plunge

Parduodamas arba isnuomojamas komercines paskirties sklypas Plungeje Sklypo plotas (a): 25 Ypatumai: Komercinė Bendrinti

SKUBIAI PERKAME MIŠKUS, BEI MIŠKUS IŠSIKIRTIMUI ATSISKAITOME ISKARTO

SKUBIAI PERKAME MIŠKUS, BEI MIŠKUS IŠSIKIRTIMUI ATSISKAITOME ISKARTO

Perkame miška su žeme, arba statų miška išsikirtimui – Šiaulių, Panevėžio, Rietavo, Mažeikių, Kelmės, Radviliškio, Šeduvos, Joniškio, Kuršėnų, Akmenės, Telšiu, Taurages, Raseinių, Šilales apskrityse. Parduodantiems siūlome geras rinkos kainas ir ATSISKAITOME IS KARTO. Sutvarkome visus dokumentus, taip pat rengiame miškotvarkos projektus. Skambinti bet kuriuo metu, taip pat savaitgaliais, konsultuojame nemokamai. Tel: +37061442170 UAB “VIZON” GERIAUSIAS […]

prie upės 147a.  Klaipėdos r.
29000 €

prie upės 147a. Klaipėdos r.

Prie upės sklypas 132a+15a miškas palei upę. Čia pat elektra, asfaltuotas kelias, kursuoja mokyklinis autobusas. Sklypas nutolęs nuo Klaipėdos 23km (Klaipėdoje iš vieno miesto galo į kitą reikia važiuoti apie 20km), iki Gargždų miesto 4 km. Sklypas ramioje vietoje, rytais ir vakarais galima stebėti kaip stirnos rupšnoja žolę, klausytis upės šniokštimo. Puiki vieta jūsų dvarui […]

12 km iki jūros parduodamas 6 arų sodo sklypas  Daubėnose, Kretingos rajone
6000 €

12 km iki jūros parduodamas 6 arų sodo sklypas Daubėnose, Kretingos rajone

12 km iki jūros parduodamas 6 arų sodo sklypas Daubėnose, Kretingos rajone . Sklype yra trifazė elektra, laikinas namelis, lauko tualetas. Išimtas sąlygos statybai. Padaryti kadastriniai matavimai. Šalia pušynas, rami vieta, geras privažiavimas. Be tarpininkų. Kaina 6000 eur. Tel. +37069870386, +37068822143 Sklypo plotas (a): 6 Ypatumai: Sklypas soduose Bendrinti