ventiliaciniu ortakiu valymas

ventiliaciniu ortakiu valymas

Mes siūlome išvalyti Jūsų patalpose esančias vėdinimo sistemas ar ortakius. Ventiliacijos kanalų VALYMAS turi būti būtina pastatų techninės priežiūros dalimi. Daugelio didelių miestų oro „kokteilis“ turi sieros dioksido, anglies monoksido, įvairių švino junginių, sunkiųjų metalų, ir tiesiog paprastų dulkių perteklių. Pavojingos gali būti net statybinės medžiagos, iš kurių statomos namo konstrukcijos – jos gali būti radono ir abesto šaltiniu. Be to, skalbimo milteliai, plovikliai ir kita buitinė chemija taip pat nėra idealūs ekologijos atžvilgiu, nes sudėtyje turi amoniako, vandenilio sulfido ir kitas nuodingas medžiagas.
PRIEŽASTIS VALYMUI:
GAISRAI … Ortakyje esančios dulkės taip pat sukelia didelę grėsmę gaisro atveju. Jos užsidega tarsi vata, ir oro srauto dėka momentaliai plista visame pastate.
ELEKTROS SUNAUDOJIMAS … viršija 5 ar net 10 kart savo įprastinio darbo našumo.

FILTRAI … Apaugę ar užteršti filtrai taip pat sukelia palankias sąlygas bakterijų ir grybelių dauginimuisi.
REBALAI … Dar pavojingesnės yra riebalų nuosėdos, kurios neišvengiamos vėdinant kavines, restoranus, mėsos gamyklas ir kitas maisto pramonės įstaigas. Ortakyje nusėdusi drebučių pavidalo masė ne tik apsunkina oro judėjimą ir puikiai dega, bet ir sukelia palankias sąlygas įvairių bakterijų, grybelių, dulkių erkių ir kitų mikroorganizmų gyvavimui bei dauginimuisi.
RECIRKULIACIJA … Problema tampa aštresne, jeigu pastate įrengta centrinė, su daline oro recirkuliacija, kondicionavimo sistema. Bet kuri infekcija, perduodama oro lašeliniu būdu, patekus į vieną iš patalpų tikriausiai bus pernešta per visą namą.
EKONOMIJA … Suomijoje „blogo“ oro kaina yra maždaug 6 mlrd. eurų per metus. Ši suma yra didesnė nei metinis mokestis už elektros energiją, sunaudojamą šildymui. Tai didžiulis nuostolis šalies ekonomikai, taip pat kiekvienai atskirai įmonei.
Tai pat siūlome valymo ir dezinfekcijos įrangą vėdinimo ir ortakių sistemoms, kurios yra reikalingos komercinėse, gyvenamuosiose ir gamybinėse patalpose.
Mes dirbame su ,,Prressovac“ įranga, kuri garsėja savo patikimumu ir aukšta kokybe ventiliacinių sistemų aptarnavime. ,,Pressovac“ kokybė yra vienas iš svarbiausių principų, turintis konkurencinį pranašumą mūsų įmonėje.

Kiti skelbimai:
 
Crocs™ LiteRide Flip Navy/Melon 36,5
 
Crocs™ Bayaband Sandal Kid's Candy Pink 27
 
Crocs™ Bayaband Sandal Kid's Candy Pink 30
 
BENSIMON Tennis Lacet Femme Denim C15B 37
3 €
Susisiekti 867959308
Adresas: Visi miestai,
ID: 474568   2011 03 23
Mes turime ir galime Jums pasiūlyti
8 €

Mes turime ir galime Jums pasiūlyti

Montuojame sublokuotas pasto dezutes daugiabuciams. Galime pasiūlyti pašto dėžes įvairių modelių, kurios komplektuojamos nuo dviejų vietų iki tiek, kiek jų reikia. Pašto dėžės skirtos montuoti daugiabučių laiptinėse, kurių kaina nuo 8,97 €. Pasiūlymus su paslaugomis teikiame elektroniniu paštu, kai žinome, kokių paslaugų pageidaujate. Teikiamos paslaugos: Pašto dėžučių numeracija lipdukais: ….. Pašto dėžučių numeracija uždažant dažais […]

Parduodu polisterenini putplasti ivariu EPS markiu gamintojas Lietuva (UAB Šil

Parduodu polisterenini putplasti ivariu EPS markiu gamintojas Lietuva (UAB Šilputa) EPS – 50 EPS – 60 EPS – 70 – Fasadams ( Sio metu gera kaina + dar didesne nuolaida perkant visa sistema fasadui ) EPS – 80 EPS – 100 EPS – 150 EPS – 200 EPS – 250 Nuolaida taikoma nuo ( 2010-03-22 […]

Statybininkų brigada

Liejame pamatus, mūrijame, darome perdangas ( ilgamete patirtis ). Taip pat mūrijame duonkepes, pečius, židinius. Kiti skelbimai:   Crocs™ LiteRide Flip Navy/Melon 36,5   Crocs™ Bayaband Sandal Kid's Candy Pink 27   Crocs™ Bayaband Sandal Kid's Candy Pink 30   BENSIMON Tennis Lacet Femme Denim C15B 37

Tarptautinio perkraustymo paslaugos

Tarptautinis perkraustymas UAB Parnasas vykdo tarptautinius perkraustymus Europoje ir visame pasaulyje Organizuojame ir vykdome visą kraustymo eigą Supakuojame ir paruošiame Jūsų daiktus pervežimui Tarptautiniams perkraustymams daiktus pakuojame į konteinerius, atitinkančius fitosanitarijos reikalavimus Esant reikalui, atstovaujame muitineje Kontaktai: Mob.tel: +370 68618188 Telefonas: +370 5 2715959 Faksas: +370 5 2754229 E.pastas: sales parnasas.lt Skype: Perkraustymas Skambinkite Kiti […]

  Įvairūs »