SPORTINIAI ŠOKIAI
Mergaites ir berniukus nuo 4 m. iki 18 m. kviečiame išmokti sportinių (Ča Ča, Samba, Rumba, Pasodoblis, Džaivas, Lėtas valsas, Tango, Lėtas fokstrotas, Kvikstepas, Vienos valsas) šokių. Sportiniai – pramoginiai šokiai ne tik „patiesina“ vaiko stuburą ar išmoko jį elegancijos, bet kartu tai yra kultūros mokykla, vaikų dvasinio bendravimo išraiška. Šokių muzika išugdo vaiko gebėjimą šokant parodyti savo jausmus, nuotaiką, santykį su išoriniu pasauliu.

PRAMOGINIŲ ŠOKIU KURSAI JAUNIMUI IR VYRESNIEMS
Klasikiniai šokiai: Lėtas valsas, Tango, Vienos valsas, Fokstrotas, Kvikstepas. Lotynų Amerikos šokiai: Samba, Ča ča, Rumba, Džaivas. Klubiniai šokiai: Argentinietiškas tango, Salsa, Bačata, Merengė, Lindihopas.

SOLO LATINO ŠOKIŲ KURSAI
Solo šokiai (Salsa, Bačata, Merengė, Mambo, Pačanga, Tango, Ča ča, Samba, Rumba, Džaivas, Flamenko) šokami po vieną ir nereikalauja partnerio. Šių šokių privalumas tas – jog gali atsipalaiduoti ir šokti laisvai, nereikia klausyti partnerio! Šie šokiai skirti kiekvienam norinčiam šokti (amžius visiškai nesvarbu). Jei neturite partnerio, tačiau norite gražiai šokti ir užburti visus šokių aikštelėje, šis stilius Jums! Uždegantiems Lotynų ritmams nei vienas neliks abejingas, Jūs išsiskirsite iš minios ir būsite stilingi, patrauklūs bei seksualūs.

CHOREOGRAFO PASLAUGOS – norite, kad Jūsų vestuvinis šokis liktų įsimintinas ne tik Jums, bet ir Jūsų svečiams, – rengiate šventę, pobūvį ar renginį ir Jums trūksta minčių, – ruošiate naują šou pasirodymą ir reikia specialisto pagalbos, – planuojate dalyvauti šokių konkurse, – o gal reikalinga Šou programa, mes pasiruošę su Jumis sėkmingai bendradarbiauti!

Vestuvinio šokio choreografija jaunavedžiams, šokių pamokos šeimos nariams bei jaunavedžių draugams. Šokite visi!
Show pasirodymai ir linksmos šokių pamokėlės jūsų vestuvių metu.

Vilnius, Justiniškių g. 62A, šokių studija „Dancelita“

 
Šis skelbimas ( ID: 344216 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Atnaujinti
Kiti skelbimai:
 
Blykstė Metz 36 AF-5 digital Sony
 
Huawei MediaPad M2 planšetinis kompiuteris 8“ LTE
 
Beko BIE24301W elektrinė orkaitė
 
Rock Band: The Beatles (Solus) X360 žaidimas