Sėkmingi sandoriai griauna mitus apie butų supirkėjus

1

Sėkmingi sandoriai griauna mitus apie butų supirkėjus

Nors platformos „parduokbuta.lt“, siūlančios per 24 valandas nupirkti butą, kolektyvas jau skaičiuoja ketvirtus savo gyvavimo metus, jos įkūrėjas ir vadovas Vaidas Šukys teigia, kad vis dar susiduria su skeptišku žmonių požiūriu dėl kompanijos vykdomos veiklos. Įsišaknijusi nuomonė, kad visi, kurie verčiasi nekilnojamojo turto supirkimu, tik ir nori apgauti apie nekilnojamojo turto rinkos kainas nenusimanančius tautiečius, verčia įmonės „parduokbuta.lt“ vadovą dar labiau pasitempti.

Anot V. Šukio, nors laukinio kapitalizmo laikai jau seniai praeityje, tačiau žmonės vis dar nepasitiki būtų supirkėjais, kadangi vyrauja nuomonė, jog šie už nekilnojamąjį turtą siūlo daug mažiau, nei realiai egzistuojančios butų kainos:
„Tiesą pasakius, teko girdėti atvejų, kai pasikliovę nesąžiningų butų supirkėjų pažadais, už butą jo savininkai gavo vos pusę jo realios vertės. Laimei, butų supirkimo ir pardavimo kompanija „parduokbuta.lt“ veikia kitaip: stengiamės, kad sandoris būtų naudingas tiek mūsų klientui, tiek ir mums patiems, todėl už įsigyjamus butus siūlome vos 6-12% mažesnę nei rinkos kainą. Mūsų dėka butų savininkai gali greitai ir saugiai išspręsti visus buto pardavimo rūpesčius“,– pokalbį pradėjo V. Šukys.

Situaciją blogina ir nekilnojamojo turto brokeriai, kurių skelbimais su tekstu „Pirkčiau butą Jūsų name“ nusėtos daugiabučių laiptinių sienos.

„Dažnai tokie „butų pirkėjai“ iš tiesų nieko neperka, o tik siūlo ne visada kokybiškas tarpininkavimo paslaugas. O blogiausia, kad savo ketinimus jie atskleidžia tik tada, kai susitinkate pakalbėti apie buto pardavimą. Taip gaišinamas visų laikas. Kompanija „parduokbuta.lt“ užsiima tiesioginiu būtų pirkimu ir pardavimu ir jeigu buto savininkas sutinka jį parduoti, avansą jam išmokame per 24 val. Avanso dydis gali siekti nuo 5 iki 100% visos būsto vertės“, – teigė pašnekovas.

Siekdamas, kad buto pardavimas netaptų galvos skausmu, o jo savininkai jaustų maksimalų komfortą ir rūpestį, „parduokbuta.lt“ įkūrėjas nusprendė laikytis vieno įsitikinimo – išlaidas už notaro paslaugas sumoka įmonė:
„Rinkoje įprasta, kad pasirašant pirkimo-pardavimo sutartį, už notaro paslaugas moka abi šalys pusiau. Tuo tarpu mes visada laikomės vieno iš savo principų – visada sumokame už išlaidas notaro kontorai“, – pasakojo V. Šukys.

Dar vienas momentas, dėl kurio nerimauja apie buto pardavimą galvojantys asmenys, yra baimė, kad susitikimo su „parduokbuta.lt“ specialistu metu, jis įnirtingai spaus pasirašyti sutartį:
„Dėl to tikrai nevertėtų jaudintis. Susitikimo su mūsų specialistu metu bus kalbama tik apie Jūsų buto būklę ir atsakoma į klausimus apie mūsų paslaugą – spaudimo, pavadinimu „Parduok butą“, tikrai nebus. Kviečiame užsukti į mūsų internetinę svetinę, kur suvedus savo buto duomenis, gausite ne tik mūsų pasiūlymą pirkti butą, bet ir sužinosite, kokia reali Jūsų buto kaina“, – tikino „parduokbuta.lt“ įkūrėjas.

Pranešimą paskelbė: Vaidas Šukys, MB Property Solutions

Ekspertai: kelių kambarių butus lietuviai mėgsta labiausiai ir kodėl tai – geras sprendimas

Ekspertai: kelių kambarių butus lietuviai mėgsta labiausiai ir kodėl tai – geras sprendimas

Besikeičiantis gyvenimo būdas keičia požiūrį į būstą ir jam keliamus reikalavimus. Jei kažkada būstas buvo didžiausiu gyvenimo turtu, kurį žmonės stengėsi pirkti tokį, kad jis tiktų visą gyvenimą, šiandien situaciją yra pasikeitusi kardinaliai. Finansavimo galimybės, paprastesnis būsto pirkimo ir pardavimo procesas, pasiūla ir įperkamumas leidžia būstą keisti pagal poreikius: jį išaugame kaip drabužį, o tada […]

  Straipsniai »

Namo statybose svarbiausia ilgaamžiškumas

Namo statybos – sudėtinga, daug laiko ir piniginių investicijų reikalaujanti tema. Tačiau kartu tai svarbus žingsnis kokybiško gyvenimo link, kurį privalu žengti teisinga linkme. Apie namo statybas ir brangiausiai kainuojančias klaidas namų apdailos centre „Unideco“ vykusiame seminare pasakojo „ABC namas“ bendraįkūrėjas Aurelijus Bambalas. Šiandien vartotojams ypač svarbus turto likvidumas, ar ateityje bus lengva būstą parduoti, […]

  Straipsniai »
Laukia NT plėtros sąstingio metas: pramoninių teritorijų vystymas gali būti įšaldytas dešimtmečiams

Laukia NT plėtros sąstingio metas: pramoninių teritorijų vystymas gali būti įšaldytas dešimtmečiams

Prieš kelerius metus iš valstybės išsinuomoję žemę vystytojai, šiuo metu aktyviai dirbantys ties šių teritorijų vystymo klausimais, staiga pasijuto lyg nusipirkę katę maiše. Vos per pastaruosius trejus metus pasikeitęs dvidešimtmetį egzistuojančio teisinio reguliavimo interpretavimas gali akimirksniu jiems virsti milžiniškais nuostoliais, o problemiškų Lietuvos miestų teritorijų vystymą įšaldyti dešimtmečiams. Toks scenarijus, pasak Mindaugo Statulevičiaus, Lietuvos nekilnojamojo […]

  Straipsniai »
Betono armavimas polipropileno fibra – mažesnės darbo laiko ir lėšų sąnaudos, didesnės žaliojo sertifikato galimybės

Betono armavimas polipropileno fibra – mažesnės darbo laiko ir lėšų sąnaudos, didesnės žaliojo sertifikato galimybės

Statyba yra gana inertiškas sektorius. Tačiau klimato kaita ir su tuo susijusios problemos priverčia keisti inertišką mąstymą. Pastatų ir statinių tvarumą, draugiškumą aplinkai įrodantys sertifikatai tapo siekiamybe, todėl statytojai ieško vadinamųjų žalių sprendimų ir tinkamų medžiagų. Kadangi ES valstybėms strategijose nurodyta numatyti priemones, kurios užtikrintų, kad nuo 2050-ųjų pastatų ūkyje energija būtų vartojama itin efektyviai, […]

  Straipsniai »