Sėkmingi sandoriai griauna mitus apie butų supirkėjus

1

Sėkmingi sandoriai griauna mitus apie butų supirkėjus

Nors platformos „parduokbuta.lt“, siūlančios per 24 valandas nupirkti butą, kolektyvas jau skaičiuoja ketvirtus savo gyvavimo metus, jos įkūrėjas ir vadovas Vaidas Šukys teigia, kad vis dar susiduria su skeptišku žmonių požiūriu dėl kompanijos vykdomos veiklos. Įsišaknijusi nuomonė, kad visi, kurie verčiasi nekilnojamojo turto supirkimu, tik ir nori apgauti apie nekilnojamojo turto rinkos kainas nenusimanančius tautiečius, verčia įmonės „parduokbuta.lt“ vadovą dar labiau pasitempti.

Anot V. Šukio, nors laukinio kapitalizmo laikai jau seniai praeityje, tačiau žmonės vis dar nepasitiki būtų supirkėjais, kadangi vyrauja nuomonė, jog šie už nekilnojamąjį turtą siūlo daug mažiau, nei realiai egzistuojančios butų kainos:
„Tiesą pasakius, teko girdėti atvejų, kai pasikliovę nesąžiningų butų supirkėjų pažadais, už butą jo savininkai gavo vos pusę jo realios vertės. Laimei, butų supirkimo ir pardavimo kompanija „parduokbuta.lt“ veikia kitaip: stengiamės, kad sandoris būtų naudingas tiek mūsų klientui, tiek ir mums patiems, todėl už įsigyjamus butus siūlome vos 6-12% mažesnę nei rinkos kainą. Mūsų dėka butų savininkai gali greitai ir saugiai išspręsti visus buto pardavimo rūpesčius“,– pokalbį pradėjo V. Šukys.

Situaciją blogina ir nekilnojamojo turto brokeriai, kurių skelbimais su tekstu „Pirkčiau butą Jūsų name“ nusėtos daugiabučių laiptinių sienos.

„Dažnai tokie „butų pirkėjai“ iš tiesų nieko neperka, o tik siūlo ne visada kokybiškas tarpininkavimo paslaugas. O blogiausia, kad savo ketinimus jie atskleidžia tik tada, kai susitinkate pakalbėti apie buto pardavimą. Taip gaišinamas visų laikas. Kompanija „parduokbuta.lt“ užsiima tiesioginiu būtų pirkimu ir pardavimu ir jeigu buto savininkas sutinka jį parduoti, avansą jam išmokame per 24 val. Avanso dydis gali siekti nuo 5 iki 100% visos būsto vertės“, – teigė pašnekovas.

Siekdamas, kad buto pardavimas netaptų galvos skausmu, o jo savininkai jaustų maksimalų komfortą ir rūpestį, „parduokbuta.lt“ įkūrėjas nusprendė laikytis vieno įsitikinimo – išlaidas už notaro paslaugas sumoka įmonė:
„Rinkoje įprasta, kad pasirašant pirkimo-pardavimo sutartį, už notaro paslaugas moka abi šalys pusiau. Tuo tarpu mes visada laikomės vieno iš savo principų – visada sumokame už išlaidas notaro kontorai“, – pasakojo V. Šukys.

Dar vienas momentas, dėl kurio nerimauja apie buto pardavimą galvojantys asmenys, yra baimė, kad susitikimo su „parduokbuta.lt“ specialistu metu, jis įnirtingai spaus pasirašyti sutartį:
„Dėl to tikrai nevertėtų jaudintis. Susitikimo su mūsų specialistu metu bus kalbama tik apie Jūsų buto būklę ir atsakoma į klausimus apie mūsų paslaugą – spaudimo, pavadinimu „Parduok butą“, tikrai nebus. Kviečiame užsukti į mūsų internetinę svetinę, kur suvedus savo buto duomenis, gausite ne tik mūsų pasiūlymą pirkti butą, bet ir sužinosite, kokia reali Jūsų buto kaina“, – tikino „parduokbuta.lt“ įkūrėjas.

Pranešimą paskelbė: Vaidas Šukys, MB Property Solutions

Ekspertas: Lietuva – viena iš konkurencingiausių Europos šalių bendradarbystės erdvių rinkoje

Taksi įmonėms iššūkį metė „Uber“, „AirBnB“ atima vis didesnę viešbučių rinkos dalį, o biurų pasaulyje radikalius ir, panašu, ilgalaikius pokyčius atnešė bendradarbystės erdvės. Pasak „Darnu Group“ analitiko Manto Mikalausko, tai – sparčiausiai auganti biurų tendencija, o Lietuva šiandien siūlo bene žemiausias darbo vietos kainas visoje Europoje.   „Pasaulyje lyderiaujančių nekilnojamojo turto bendrovių tyrimai rodo, kad […]

  Straipsniai »
„M.M.M. projektai“ simbolinės kapsulės įkasimu pažymėjo paskutinio statybos etapo pradžią biurų komplekse „S7“

„M.M.M. projektai“ simbolinės kapsulės įkasimu pažymėjo paskutinio statybos etapo pradžią biurų komplekse „S7“

Bendrovė „M.M.M. projektai“ Vilniuje plėtojamame biurų komplekse „S7“ įkasė ketvirtą kapsulę ateities kartoms, žyminčią paskutinio statybos etapo pradžią. Ketvirtame komplekso „S7“ verslo centre po mažiau nei dvejų metų įsikurs „Danske Bank“ darbuotojai. Keturių biurų pastatų kompleksą Vilniaus Saltoniškių gatvėje, buvusioje duonos kepyklos teritorijoje, „M.M.M. projektai“ pradėjo plėtoti 2016 m. Du verslo centrai jau pastatyti, juose […]

  Straipsniai »
Čerpės – laikui nepavaldi stogo danga

Čerpės – laikui nepavaldi stogo danga

Išankstinės nuostatos, aplinkinių suformuota nuomonė bei viešojoje erdvėje gajūs mitai kartais užkerta kelią vienam ar kitam sprendimui priimti. Tai pasakytina ir apie stogo dangą. Visgi rinka yra labai dinamiška ir tai, kas vakar pagal sukurtus mitus atrodė sunkiai pasiekiama, šiandien gali būti lengvai įgyvendinama. Didelė kaina – išpūstas burbulas Uždengti namo stogą keraminėmis čerpėmis turbūt […]

  Straipsniai »
Draudikai: didžiausios žalos nuomojamų butų rinkoje patiriamos Kaune

Draudikai: didžiausios žalos nuomojamų butų rinkoje patiriamos Kaune

Netrukus prasidėsiantys nauji mokslo metai į didžiuosius šalies miestus pritraukia tūkstančius naujų studentų, dalis jų kasmet ryžtasi išsinuomoti gyvenamąjį plotą pas privačių būstų savininkus. Draudikai neigia mitą, kad nuomotojams daugiausiai bėdų sukelia lėbaujantis jaunimas. Be to, pasirodo, didžiausi finansiniai nuostoliai šioje rinkoje patiriami būtent Kaune. Draudimo bendrovės BTA duomenimis, vidutinė nuomojamuose butuose Lietuvoje patiriama žala […]

  Straipsniai »