Sėkmingi sandoriai griauna mitus apie butų supirkėjus

1

Sėkmingi sandoriai griauna mitus apie butų supirkėjus

Nors platformos „parduokbuta.lt“, siūlančios per 24 valandas nupirkti butą, kolektyvas jau skaičiuoja ketvirtus savo gyvavimo metus, jos įkūrėjas ir vadovas Vaidas Šukys teigia, kad vis dar susiduria su skeptišku žmonių požiūriu dėl kompanijos vykdomos veiklos. Įsišaknijusi nuomonė, kad visi, kurie verčiasi nekilnojamojo turto supirkimu, tik ir nori apgauti apie nekilnojamojo turto rinkos kainas nenusimanančius tautiečius, verčia įmonės „parduokbuta.lt“ vadovą dar labiau pasitempti.

Anot V. Šukio, nors laukinio kapitalizmo laikai jau seniai praeityje, tačiau žmonės vis dar nepasitiki būtų supirkėjais, kadangi vyrauja nuomonė, jog šie už nekilnojamąjį turtą siūlo daug mažiau, nei realiai egzistuojančios butų kainos:
„Tiesą pasakius, teko girdėti atvejų, kai pasikliovę nesąžiningų butų supirkėjų pažadais, už butą jo savininkai gavo vos pusę jo realios vertės. Laimei, butų supirkimo ir pardavimo kompanija „parduokbuta.lt“ veikia kitaip: stengiamės, kad sandoris būtų naudingas tiek mūsų klientui, tiek ir mums patiems, todėl už įsigyjamus butus siūlome vos 6-12% mažesnę nei rinkos kainą. Mūsų dėka butų savininkai gali greitai ir saugiai išspręsti visus buto pardavimo rūpesčius“,– pokalbį pradėjo V. Šukys.

Situaciją blogina ir nekilnojamojo turto brokeriai, kurių skelbimais su tekstu „Pirkčiau butą Jūsų name“ nusėtos daugiabučių laiptinių sienos.

„Dažnai tokie „butų pirkėjai“ iš tiesų nieko neperka, o tik siūlo ne visada kokybiškas tarpininkavimo paslaugas. O blogiausia, kad savo ketinimus jie atskleidžia tik tada, kai susitinkate pakalbėti apie buto pardavimą. Taip gaišinamas visų laikas. Kompanija „parduokbuta.lt“ užsiima tiesioginiu būtų pirkimu ir pardavimu ir jeigu buto savininkas sutinka jį parduoti, avansą jam išmokame per 24 val. Avanso dydis gali siekti nuo 5 iki 100% visos būsto vertės“, – teigė pašnekovas.

Siekdamas, kad buto pardavimas netaptų galvos skausmu, o jo savininkai jaustų maksimalų komfortą ir rūpestį, „parduokbuta.lt“ įkūrėjas nusprendė laikytis vieno įsitikinimo – išlaidas už notaro paslaugas sumoka įmonė:
„Rinkoje įprasta, kad pasirašant pirkimo-pardavimo sutartį, už notaro paslaugas moka abi šalys pusiau. Tuo tarpu mes visada laikomės vieno iš savo principų – visada sumokame už išlaidas notaro kontorai“, – pasakojo V. Šukys.

Dar vienas momentas, dėl kurio nerimauja apie buto pardavimą galvojantys asmenys, yra baimė, kad susitikimo su „parduokbuta.lt“ specialistu metu, jis įnirtingai spaus pasirašyti sutartį:
„Dėl to tikrai nevertėtų jaudintis. Susitikimo su mūsų specialistu metu bus kalbama tik apie Jūsų buto būklę ir atsakoma į klausimus apie mūsų paslaugą – spaudimo, pavadinimu „Parduok butą“, tikrai nebus. Kviečiame užsukti į mūsų internetinę svetinę, kur suvedus savo buto duomenis, gausite ne tik mūsų pasiūlymą pirkti butą, bet ir sužinosite, kokia reali Jūsų buto kaina“, – tikino „parduokbuta.lt“ įkūrėjas.

Pranešimą paskelbė: Vaidas Šukys, MB Property Solutions

Rekomenduojame

Ekspertai: naujasis Vilniaus bendrasis planas ribos oportunistiškų verslų apetitą 

Ekspertai: naujasis Vilniaus bendrasis planas ribos oportunistiškų verslų apetitą 

Vilniaus miesto savivaldybė iki kovo 6 dienos viešina atnaujintus ir su visų derinančių institucijų pritarimo sulaukusius miesto teritorijos bendrojo plano (BP) sprendinius. BP rengimo procesą ir siūlymus atidžiai analizuoja ir valstybės institucijos, ir verslo atstovai – pirmą kartą taip detaliai suplanuoto tokio dydžio teritorija. Pateikiame Aplinkos ministerijos ir Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos atstovų komentarus.   […]

Kuo skiriasi Vilnius nuo Kauno: pirkėjai būstus didžiuosiuose miestuose renkasi skirtingai

Kuo skiriasi Vilnius nuo Kauno: pirkėjai būstus didžiuosiuose miestuose renkasi skirtingai

Vieta, vieta ir dar kartą vieta – taip dažnai įvardijami esminiai būsto pasirinkimo kriterijai. Ir, žinoma, kaina. Nors kaina ir vieta mieste išlieka dominuojančiais kriterijai renkantis būstą, tačiau jų svarba skiriasi Vilniuje ir Kaune, rodo nekilnojamojo turto (NT) projektų vystymo įmonės „Citus“ atlikta apklausa. Kiti, itin svarbūs kriterijai, darantys įtaką priimant sprendimą pirkti būstą, taip […]

Statybų bendrovė „Conresta“ gavo 23 mln. eurų vertės „Galio Group“ užsakymą

Statybų bendrovė „Conresta“ gavo 23 mln. eurų vertės „Galio Group“ užsakymą

Statybos bendrovė „Conresta“ ir nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ pasirašė generalinės statybų rangos sutartį, kurios vertė 23 mln. eurų. Pagal šią sutartį „Conresta“ įgyvendins Vilniuje plėtojamo verslo centro „Freedom 36“ statybos darbus. Vilniaus Laisvės prospekte plėtojamas verslo centras „Freedom 36“ rinkai pasiūlys 14.000 kv. m modernių biurų patalpų. Tai bus A+ energinės klasės pastatas, […]

„Baltisches Haus“ Panevėžio miesto savivaldybei suteikė daugiau nei 120 000 eurų vertės paramą

„Baltisches Haus“ Panevėžio miesto savivaldybei suteikė daugiau nei 120 000 eurų vertės paramą

Komercinio nekilnojamojo turto vystymo ir valdymo bendrovė „Baltisches Haus“ ir Panevėžio miesto savivaldybė pasirašė paramos sutartį, pagal kurią bendrovė finansuos naujos autobusų stoties techninį projektą ir užtikrins statybų vykdymo priežiūros paslaugas. Bendra paramos suma – 123 000 eurų. 100 000 eurų vertės techninis projektas bus parengtas pagal Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Rolando Paleko viziją ir […]