Parduodamas puikiai įrengtas 129.87 kv.m gyvenamasis namas – vienas iš sublokuoto gyvenamojo

Parduodamas puikiai įrengtas 129.87 kv.m gyvenamasis namas – vienas iš sublokuoto gyvenamojo

Parduodamas puikiai įrengtas 129.87 kv.m gyvenamasis namas – vienas iš sublokuoto gyvenamojo namo. Linksmojoje gatvėje, Kuprioniškėse.

Parduodamas namas ranka pasiekiamoje, nuo Vilniaus centro tik 7km. nutolusioje Liepkalnio ir Kalnėnų mikrorajonų sankirtoje.

PASTATO APRAŠYMAS:
– Adresas – Linksmoji g. 10, Kuprioniškių k., Vilniaus r. sav.;
– Statybos metai – 2008 m;
– Bendras plotas – 129.87 kv. m;
– Sklypo plotas – 7,95 a;
– Aukštų skaičius – 1;
– Kambarių skaičius – 3;
– Langai – plastikiniai;
– Pastato tipas – karkasinis;
– Namo tipas – Gyvenamasis namas;
– Šildymas – Kietas kuras (lengvai pajungiamas), elektra (šiuo metu);
– Įrengimas – pilnai įrengtas;
– Papildomos patalpos – Garažas, terasa.
– Papildoma įranga – Židinys, sieninės spintos, pilnai įrengta virtuvė su buitine technika. Galima pirkti su baldais, jeigu yra poreikis.

APIE NAMĄ:
– Gyv.namas – vienas iš dvigubo sublokuoto gyvenamojo namo. Namas turi atskirą unikalų numerį.
– 3 kambariai;
– Namas vieno aukšto (kas tapo labai populiaru ir patogu, tačiau ne visuose sklypuose tai – įmanoma), modernaus dizaino, karkasinis, apkaltas pušų lentomis, lentos dažytos. Prie namo per visą namo ilgį įrengta terasa. Terasa iš maumedžio, atsparaus drėgmei medžio. Tiek pats namas, tiek stogas, tiek terasa – šokoladinės, rudos spalvos, atrodo prabangiai.
– Namo plotas – 129,87 kv.m;
– Statybos metai – 2008;
– Autonominis šildymas – šildymas galimas bet kokio tipo – kietas kuras, elektra, suskystintų dujų balionų sistema, kadangi visame name išvedžioti radiatoriai pripildyti skysčio ir prie šios sistemos jungiasi bet koks šildymo katilas, koks pageidautinas ir priimtinas. Šiuo metu namo savininkai šildėsi elektra dėl didelio patogumo ir tikrai neįtikėtino pigumo. Jums pateikiamos elektros sąnaudos (visos kartu, šildymas ir apšvietimas vidaus ir lauko):
2016 06 – 22,58 eur;
2016 07 – 18,48 eur;
2016 08 – 21,45 eur;
2016 09 – 23,74 eur;
2016 10 – 98,00 eur;
2016 11 – 140,00 eur;
2016 12 – 141,74 eur;
2017 01 – 197,42 eur;
2017 02 – 158,25 eur;
2017 03 – 106,74 eur;
2017 04 – 34,36 eur.
Metų vidurkis 87,47 eur. Taigi, namo šildymas – labai pigus.
– Name yra židinys.
– Rūsys po namu, kuriame galima įrengti pirtį, dirbtuves – 104.41 kv.m (bendro naudojimo patalpos su numatyta notarine naudojimosi tvarka);
– Garažas – 37,70 kv.m; Į katilinę ir garažą patenkama iš lauko.
Garažas ir rūsys yra bendro naudojimo patalpos. Tačiau tai netrukdo jomis disponuoti, nes yra numatyta naudojimosi tvarka, kuri nesukuria apribojimų esant reikalui savo namą su dalimi šių patalpų dovanoti, parduoti, įkeisti Bankui.
– Labai funkcionalus namo išplanavimas, viskas išdėstyta tik viename aukšte, todėl patogu tiek pagyvenusiems žmonėms, tiek šeimoms su vaikais. Tarp kambarių nėra slenksčių, galima laisvai judėti su vaikišku vežimėliu, vaikišku dviratuku, neįgaliojo vežimėliu. Namas statytas sau, todėl tikrai kokybiškas ir patogus, sukurtas labai erdvių namų modelis.
– Įėjus į namą patenkama į erdvų koridorių-holą, svetainės-virtuvės zoną, vonios kambarį ir du miegamuosius, šalia kurių yra drabužinių patalpos. Tiek miegamajame kambaryje, tiek koridoriuje įrengtos spintos-drabužinės-rūbinės, į kurias galima pilnai įeiti ir apsirengti – labai modernu ir patogu. Iš svetainės yra išėjimas į didelę terasą (19.75 kv.m). Į terasą patenkama iš svetainės – stumdomos langų konstrukcijos atsiveria plačiai ir sudaro įspūdį lyg sėdima lauke. Didžiulių langų dėka iš svetainės atsiveria vaizdas į sodą, o ne į kelią. Namas labai erdvus aukštomis lubomis. Lubų aukštis aukščiausiame taške 4,2 metro, galima kabinti didžiulį sietyną, kuris papuoš namus. Grindys – plytelės ir geros kokybės laminatas. Grindys po plytelėmis tiek koridoriuje, tiek san. mazge, tiek virtuvės zonoje – šildomos.

APIE SKLYPĄ:
Taisyklinga sklypo forma. Pilnai išbaigta ir sutvarkyta aplinka. Visas sklypas apželdintas, privežtas juodžemio, aptvertas medine dažyta tvora, automatiniai vartai, išklotos trinkelės (ir pilkos, ir raudonos), per visą namo ilgį įrengta medinė terasa, pasodinti vaismedžiai ir vaiskrūmiai, gėlynai.

ĮRENGIMAS:
– Namas statytas sau, todėl kokybiškai įrengtas ir puikiai išlaikytas.
– Grindys šildomos.
– Sienos dažytos, tapetuotos, kokybiškai sumontuota apšvietimo sistema.
– Yra židinys.
– Virtuvės zonoje yra integruota visa reikiama buitinė technika.
– Vonios kambaryje – labai kokybiška santechnika.
– Vasarą name yra vėsu, o žiemą – šilta. Toks šilumos efektas, kokio ir reikia žmogui. Yra įrengtas užprogramuojamas temperatūros daviklis.

KOMUNIKACIJOS:
– Vandentiekis – centralizuotas (UAB „Vilniaus vandenys“);
– Kanalizacija – vietinė;
– Karštas vanduo – boileris;
– Apsauga – signalizacija ir šarvuotos lauko durys.

VIETA MIESTE:
Kas pavargo nuo miesto kamščių, tiems siūlome apsisukti ir rinktis greitą ir patogų susisiekimą „Minsko plentu“ iki naujai atrastos Kuprijoniškių gyvenvietės – tai lyg Liepkalnio mikrorajono tąsa, nuo Liepkalnio “Maximos XXL” tik – 5 km atstumas. Kuprioniškės – nauja patraukli besiplečianti vieta prie pat Vilniaus miesto ribos, vieta realiai pačiame Vilniaus mieste, nes Vilniaus miestas baigiasi /prasideda tiesiai prieš Kuprioniškių gyvenvietės ženklą. Kuprioniškės tapo ranka pasiekiamos, t.y. patogiai pasiekiama vieta Vilniuje. Jau kuris laikas perspektyvusis Liepkalnis ne tik stebina vilniečius savo naujomis slidinėjimo trąsomis, bet ir atkreipia dėmesį, kad čia formuojasi naujos traukos vieta gyvenimui, naujoms statyboms. Teritorijos privalumas – geras susisiekimas pietiniu ir ką tik atidarytu vakariniu sostinės aplinkeliais. Abu padeda susisiekti ne tik Vilniuje, bet ir su kitais šalies miestais. Vilniaus miesto savivaldybė jau yra suplanavusi Minsko plento ir Liepkalnio gatvės sąnkryžos rekonstrukciją, keičiant ją dviejų lygių sąnkryža ir taip padidinant jos pravažumą. Šis sostinės rajonas pastaraisiais metais labai pasikeitė, sparčiai plėtojamas. Nemažą impulsą davė prekybos centrų gigantų “Ikea” ir “Nordika” atidarymas. Atstumas iki “Ikea” – 6 km., atstumas iki geležinkelio stoties ir Aušros vartų – 7 km.

NAMO VIETA:
Privažiavimas asfaltuotas beveik iki pat namo (žvyruotas apie 500 metrų). Aplinkui daugiausia naujos statybos individualūs namai. Netoli parduodamo objekto pradėti statyti kotedžai, tai byloja apie vietos patrauklumą ir infrastruktūros gerėjimą šioje vietoje.
Nuosavu automobiliu galimi keli maršrutai, šioje miesto dalyje nėra eismo spūsčių. Netoliese nuo namo (500 metrų) yra autobusų stotelė, todėl galima rinktis ir viešąjį Vilniaus miesto transportą (iki stoties 12 min.) – Nr.61 maršruto autobusas. Šis autobusas kursuoja po 5-4 kartus/val. piko valandomis ir 3-2 kartus/val. ne piko valandomis. Taigi, tikrai, nepavėluosite į darbą ar vaikai į mokyklą, net pačiame Vilniuje iš kai kurių vietovių maršrutinis autobusas prarieda rečiau.

ŠIUO METU PARDUODAMI ABU SUBLOKUOTI GYVENAMIEJI NAMAI LINKSMOJOJE G., KUPRIONIŠKĖSE, VILNIUJE. VIENO NAMO DALIES KAINA – 139 000 €. Bendras sklypo dydis: 15,90 arų (kiekvienam namui po 7,95 arus). Taisyklinga sklypo forma. Pilnai išbaigta ir sutvarkyta aplinka. Visas bendras sklypas aptvertas medine tvora, automatiniai vartai, išklotos trinkelės, didelė, per visą namo ilgį medinė terasa, pasodinti vaismedžiai ir vaiskrūmiai. Esant poreikiui ir perkant abu, yra galimybė pertvarkyti atskirų namų plotus (vieną padidinti, o kitą sumažinti).

ID: 1787193   2018 04 11
Ekonominės klasės būstas Molėtų rajone
58000 €

Ekonominės klasės būstas Molėtų rajone

Parduodamas tvarkingas puoselėtas ir mylėtas ekonominės klasės būstas kaimo vietovėje. Patrauklus būstas ir jaunai šeimai, ir poilsio ar ramios gyvenimo aplinkos pasiilgusiam. Mūrinio namo būklė gera. Namas kapitališkai renovuotas: fasadas apšiltintas putų polistirenu (žiemą – šilta, vasarą – vėsu), pakeista stogo danga, mediniai langai su stiklo paketais, medinės lauko durys, pietvakarių pusėje maloniam poilsiui įrengta […]

Parduodu sodo namą
30000 €

Parduodu sodo namą

Parduodu sodo namą , sodo bendrijoje Nendrė, dalinai įrengtas,3 fazių elektra, vasaros vanduo, kaina 30000 Eur Plotas (m²): 100 Sklypo plotas (a): 6 Statybos metai: 2001 Namo tipas: Medinis Būklė: Dalinė apdaila Šildymas: Kietas kuras

Parduodu namą Plungės rajone

Parduodu namą Plungės rajone

Parduodama sodyba Plungės rajone Gegrėnuose- Žemaitijos nacionalinis parkas. Sodyba randasi prie ežeriuko, už kelių kilometrų Platelių ežeras, Žemaičių Kalvarija garsėjanti savo atlaidais. Gyvenvietėje yra bažnyčia, biblioteka, parduotuvė, susikūrusi kaimo bendruomenė. Gatvės asfaltuotos. Namas karkasinis, pastatytas 1985 metais. Sodybos plotas 37 arai. Yra ūkiniai pastatai, šildomas garažas. Teritorija sutvarkyta, apželdinta. Kaina po apžiūros Plotas (m²): 176 […]

Gyvenamas namas
63000 €

Gyvenamas namas

Radviliškyje parduodamas mūrinis namas, yra miesto vandentiekis ir kanalizacija, gamtinės dujos, trifaze elektra Plotas (m²): 80 Sklypo plotas (a): 6 Kambarių skaičius: 4 Aukštų skaičius: 2 Statybos metai: 1970 Namo tipas: Mūrinis Būklė: Įrengtas Šildymas: Kietas kuras