Parduodamas 89 m² gyvenamasis namas su 7 arų sklypu Ignalinos mieste, Paežerės g. 9.Parduodamas 89 m² gyvenamasis namas su 7 arų sklypu Ignalinos mieste, Paežerės g. 9.Parduodamas 89 m² gyvenamasis namas su 7 arų sklypu Ignalinos mieste, Paežerės g. 9.Parduodamas 89 m² gyvenamasis namas su 7 arų sklypu Ignalinos mieste, Paežerės g. 9.Parduodamas 89 m² gyvenamasis namas su 7 arų sklypu Ignalinos mieste, Paežerės g. 9.

Parduodamas 89 m² gyvenamasis namas su 7 arų sklypu Ignalinos mieste, Paežerės g. 9.

Parduodamas 89 m² gyvenamasis namas su 7 arų sklypu Ignalinos mieste, Paežerės g. 9.

Parduodamas neplanuotai, dėl susiklosčiusių aplinkybių, renovuojant namą ir skiriant lėšas į modernią įrangą nebuvo galvojama apie pardavimą, buvo orentuojamasi apie ilgus gyvenimo metus jame.

VIETA

Gyvenamųjų ir sodų namų teritorija išsidėsčiusi aplink tankius miškus ir ežerą Žaliasiai – tai gilus, gražus, švarus ežeras.
Idealiai vieta tinkanti gamtos mėgėjams – tankiuose miškų plotuose visada rasite uogų, grybų, o nuėję vos 40 metrų nuo namo patirsite, koks yra malonumas gyventi yra prie pat ežero, apsuptu mišku, sutvarkyta ir prižiūrima pakrante. Vien tas jausmas, kad prie pat namų galima pasiplaukioti valtimi ar išsimaudyti , ar žvejoti, suteiks jums supratimą apie išskirtinę parduodamo namo vietą Ignalinos mieste.
Labai svarbu paminėti ir namo aplinkos saugumą – šalia esantys kaimynai pastovūs, nesikeičiantys, ir niekada nekeliantys rūpesčių. Galima teigti, tai, kad aplinkos ramybės pojūtis nebus sutrikdytas, visgi Ignalinos rajonas viena ežeringiausių vietovių Lietuvoje, ir pasirinkimo poilsiautojai turi daug šiame krašte kur išsimaudyti ar praleisti laiką prie ežero.

– Susisiekimas labai patogus – atstumas nuo asfaltuoto pagrindinio kelio iki namo 250 metrų, geru žvyruotų keliu, žiemos metu valomu. Atstumas yra pakankamas, kad nesigirdėtų transporto keliamo triukšmo.
– Atstumas iki Ignalinos miesto centro, artimiausių prekybos centrų 2 km.

Kas nežinojote apie šią vietovę.. Ignalinoje prie Žaliasių ežero įkurtas Lietuvos žiemos sporto centras, kuriame lankytojai gali poilsiauti ežero apsuptyje ištisus metus turi pagrindinę trasą – beveik 500 m ilgio, su tramplynais. Vasarą galima pasimaudyti ežere, paplaukioti valtimis, vandens dviračiais, išbandyti 7,5 km ilgio riedučių trasą, pažaisti krepšinį, tenisą. Sporto centre įrengta moderni šaudykla.
Taip pat dviračių megėjams yra suformuotos regioninės dviračių turizmo trasos einančios palei ežerą Žaliasiai.

IŠPLANAVIMAS

Didelis sklypo privalumas, kad ribojasi tik 2 kraštinės su privačiais kaimynais, galinėje sklypo pusėje yra valstybinė žemė.
Gyvenamasis namas 89 m² su garažu 16 m² išplanuotas apgalvotai pagal šeimos poreikius, turėjimą atskiros virtuvės, bei erdvų vonios kambarį, 2 miegamuosius.

• I aukšto 30,54 m² (46,84 m² su garažu) išplanavimas: svetainė 12,5 m², atskira virtuvė 8 m², įėjimas-tambūras 2,3 m², vonios-wc kamabarys 11 m², garažas 16 m².
• II aukšto apie 29,45 m² išplanavimas: 19 m² didysis miegamasis ir mažasis miegamasis 8,6 m², įėjimas į balkoną-koridorius 1,8 m²,
balkonas 12 m², pro jį matomas ežeras !
• Rūsio/cokolinio aukšto 23,17 m² išplanavimas: 15,5 m² pagrindinė erdvė su židiniu, 5,9 m² numatyta/neįrengta pirties vieta, 1,8 m² namo įrenginių vieta.

KOMUNIKACIJOS

Didžiausią parduodamo gyvenamojo namo kainos dalį sudaro skirtos lėšos į modernią įrangą bei į pilną namo renovaciją pagal šiuolaikines technologijas.

Ypatingas dėmesys buvo skiriamas namo komunikacijoms: vandentiekiui, kanalizacijai bei šildymo įrengimui.

• Buvo pasirinktas vienas ekonomiškiausių, ilgaamžiškiausių ir moderniausių gyvenamųjų namų šildymo būdų , tai – geoterminio šildymo sistema gruntas-vanduo. Šiai sistemai UAB Artva išgręžė 100 metrų gilyje gręžinį. Apie šilumos siurblį, valdiklius ir kitas įrangos dalis detaliau apžiūros metu.
Plačiau apie geoterminį šildymą pasiskaityti galima: http://www.manonamai.lt/daraupats/statybos/sildymas/geoterminis-sildymas-kaip-tai-veikia-ir-kada-tai-naudinga.d?id=67341494
Už elektros suvartojimą, kurį tik ir reikia mokėti gyvenant šiame name, mokėdavo žiemos metu ne daugiau 40 Eurų.

• Vandentiekis – giluminis gręžinys 40 metrų gylyje. Darbus atliko UAB Artva. Vandens išgavimo debetas labai didelis, vanduo geriamasis. Taip pat įrengti nugeležinimo filtrai.

• Kanalizacija – vietinė. Biologinis nuotekų valymo įrenginys Traidenis, teorinis naudojimas 4 asmenims.

• Elektra 15 kW.

ĮRENGIMAS

Namas:
• 1981 m. pastatytas namas pilnai baigtas renovuoti 2016 metais.
• Namas plytinis, sienos apšiltintos iš išorės polistireniniu putplasčiu.
• Pamatai juostiniai, pritaikyti rūsio patalpoms, apšiltinti polistireniniu putplasčiu.
• Namo stogas visiškai naujai pastatytas, dvišlaitis skardinis, su palėpe. Apšiltinta antro aukšto perdanga. Galima patekti į palėpę per lubose sumontuotą liuką.
• Šildymas – grindinis pirmajame aukšte, antrajame aukšte radiatorinis.
• Langai su apsauginėmis žaliuzėmis:
Visame name dviejų stiklo paketų plastikiniai langai, taip pat durys į balkoną ir į pusrūsį. Langai pilnai atidarinėjami. Namo įrengimo išskirtinumas, kad pirmame aukšte įrengtos apsauginės langų žaliuzės. Iš vidinės pusės langų sumontuotos gražios prie interjero derinčios horizontalios žaliuzės.
• Didelis dėmesys buvo skiriamas namo fasadui, kadangi namas labai arti ežero ir miškingos vietovės buvo pasirinktas itin atsparūs drėgmei ir apsamanojimams skirtas silikoninis plaunamas dekoras/tinkas. Toks sprendimas užtikrins gražų, nenublukusį fasadą ilgus metus.

Aplinka:
• 7 arų sklypas aptvertas segmentine tvora, su betoniniu pamatu.
• Įvažiavimo į kiemą automatiniams vartams taip pat buvo skiriamas padidintas dėmėsys, – kruopščiai atsirenkami tiek montavimo meistrai, tiek pati automatikos įranga.
• Erdvus kiemas automobilių laikymui išklotas trinkelėmis, sutankintas gruntas neleis įšalo metu iškeldinėti plytelių, išliks ilgai nepakitęs pagrindas.
• Kiemas išpuoselėtas, prižiūrėtas, nepaliks abejingų. Sklypo kraštinėse gražiai augančios tujos.
• Yra daržui skirta vieta, taip pat lauko pavėsinė – betoninė terasa.

Vidaus įrengimas:
• Parduodamas namas su visais baldais ir buitine technika. Virtuvės nauji baldai, miegamojo baldai nauji, sekcijos, sieninės spintos , Tv ir tt.
• Vidaus įrengimas nenudevėtas, tvarkingas, yra pojūtis naujos statybos namo.
• Interjeras pasirinktas derinti medinėmis dailylentėmis iškaltas lubas su dažytomis sienomis.
• Grindys pirmame aukšte išklotos plytelėmis, antrame – aukštos klasės laminatas.

Visa tai už 130000 Eur.

www.vilniaus-turtas.lt

89

7

3

130000 €

+370 673 22322 Rašyti el.laišką

Ignalinos r. sav., Ignalinos m.,

www.vilniaus-turtas.lt

ID: 1959059   2018 11 13

Kiti skelbimai:
 
Silk EyeLift Cream Kremas odai aplink akis, 30ml
 
Chateau de Beaute Vino Sheen Fusion Fluidas išlyginantis smulkias ir gilias raukšles, 30ml
 
PE-6011E Vakoss pūkų rinkiklis žalias
 
Nespresso Espresso Livanto kavos kapsulės 10vnt.
Parduodamas namas, 3 kambariai

Parduodamas namas, 3 kambariai

Pirmas namo aukštas įrengtas, antrame aukšte – dalinė apdaila. Pirmo aukšto hole ir vonioje įrengtos šildomos grindys. Likusioje namo dalyje – radiatoriai su šilumos reguliatoriai Rami vieta, tvarkingi kaimynai. 2017 metais pakeitėmel langus ir stogą. Plotas (m²): 300 Sklypo plotas (a): 50 Kambarių skaičius: 3 Aukštų skaičius: 2 Statybos metai: 2002 Namo tipas: Mūrinis Būklė: […]

PARDUODAMA sodyba – SMILGINIŠKĖS PALIVARKAS. Sodyba yra Smilginiškės kaime, Mielagėnų
45000 €

PARDUODAMA sodyba – SMILGINIŠKĖS PALIVARKAS. Sodyba yra Smilginiškės kaime, Mielagėnų

PARDUODAMA sodyba – SMILGINIŠKĖS PALIVARKAS. Sodyba yra Smilginiškės kaime, Mielagėnų seniūnijoje, Ignalinos rajone. Senovinio stiliaus sodyba įsikūrusi gražiame, šimtamečiais medžiais apaugusiame viensėdyje. Šalia miško. Nuo sodybos atsiveria nuostabūs Aukštaitijos vaizdai Smilginiškės palivarkas mena senus, 19 a. laikus. Yra išlikę autentiški , čia gyvenusių ir palivarką puoselėjančių žmonių dokumentai bei įrašai. Sodyboje yra namas (1957 m.), […]

PAGRINDINĖ INFORMACIJA: 
Bendras plotas: 284 kv.m.;
Statybos metai: 1993 m. priduotas 2008
130000 €

PAGRINDINĖ INFORMACIJA: Bendras plotas: 284 kv.m.; Statybos metai: 1993 m. priduotas 2008

PAGRINDINĖ INFORMACIJA: Bendras plotas: 284 kv.m.; Statybos metai: 1993 m. priduotas 2008 m.; Pastato tipas: mūrinis; Aukštų sk.: 2; Kambarių skaičius: 5. ———————————————— NAMO TECHNINĖ INFORMACIJA: Kieto kuro šildymas, esant poreikiams galimas dujinis šildymas; Vanduo: gręžinys, vandens filtrai; Dieninis bei naktinis elektros skaitliukai, 20 kw., trifazis; Išorės apšiltinimas putų polistirolas; Skardinė stogo danga; Sienų pertvaros […]

  Nekilnojamas turtas » Namai, sodybos, kotedžai » Parduoda namą, sodybą » Trakų Vokė, Kiemeliškių g.
PARDUODAMA IŠSKIRTINĖ SODYBA MOLĖTŲ RAJONE SU GALUONO EŽERO PAKRANTE! 
Prestižinė ir
164000 €

PARDUODAMA IŠSKIRTINĖ SODYBA MOLĖTŲ RAJONE SU GALUONO EŽERO PAKRANTE! Prestižinė ir

PARDUODAMA IŠSKIRTINĖ SODYBA MOLĖTŲ RAJONE SU GALUONO EŽERO PAKRANTE! Prestižinė ir vaizdinga vieta, kokybiškas vidaus įrengimas, sutvarkytas gerbūvis. Tai dviejų aukštų NAMAS 16 arų sklype su 4 miegamaisiais, svetaine, virtuve, 2 vonios kambariais, terasa, garažu. Kieme pirtimi, malkine – sandėliuku, lieptu, pavėsine ir solidžia kaimynyste. Pilnai pritaikytas gyventi ištisus metus. NAMO APRAŠYMAS: Statybos metai – […]

TAUPUS, ŠIUOLAIKIŠKAS- “A+” klasės namas- Vilniaus mieste Jaunystės g.
parduodamas NAMAS –
56000 €

TAUPUS, ŠIUOLAIKIŠKAS- “A+” klasės namas- Vilniaus mieste Jaunystės g. parduodamas NAMAS –

TAUPUS, ŠIUOLAIKIŠKAS- “A+” klasės namas- Vilniaus mieste Jaunystės g. parduodamas NAMAS – o ne kotedžas. ŽEMĖS net 8a. – Su 8 a namų valdos žemės sklypu ( Jaunystės g. Vilniaus m.); – Sklypas yra su komunikacijosmis: vanduo, dujos, elektra, nuotekos ( įrengiamos namo statybų metu); – Namas 79,9 m2 ploto; – PILNA DALINĖ VIDAUS APDAILA: […]

Nauja, uždara, saugi gyvenvietė Zujūnuose – Skardžio g. 27 ( Vilniaus raj.)
Gyvenvietės
140000 €

Nauja, uždara, saugi gyvenvietė Zujūnuose – Skardžio g. 27 ( Vilniaus raj.) Gyvenvietės

Nauja, uždara, saugi gyvenvietė Zujūnuose – Skardžio g. 27 ( Vilniaus raj.) Gyvenvietės išskirtiniai bruožai: – kokybiška statyba – Geras, asfaltuotas privažiavimas, įrengta vidinė gatvė; – Gatvės apšvietimas; – Saugumas ( video kameros); – Patrauklios architektūros projektas; – Mūriniai namai – DIDELI ŽEMĖS SKLYPAI Apie namą: Vieta: Skardžio g. 27b, Vilniaus raj. Zujūnai Namo plotas: […]