N9.lt - Nekilnojamo turto skelbimai

Nuostabioje vietoje gyvenamasis namas su pagalbiniais priklausiniais.
48000 €

Nuostabioje vietoje gyvenamasis namas su pagalbiniais priklausiniais.

Parduodamas gyvenamasis namas vieno aukšto su mansarda, pagalbiniais pastatais (garažas, malkinė, sandėlis) ir pirtis ant upės kranto viename pasodybinime sklype ramioje vietoje. Tinka įvairaus amžiaus ir išsilavinimo, jaunai šeimai ar senjorams. Vanduo ir nuotekos- centralizuoti. Yra gamtinės dujos. Namas šildomas kieto kuro katilu. Paliekami baldai ir įranga. Namas puikiai tinka ramiam šeimos gyvenimui. Galimybė pastato […]


Parduodama dalis namo

Parduodama dalis namo

Parduodama dalis namo Papilėje, Akmenės raj. Namas renuovuotas 2012m. Naujas vamzdynas, 3kambariai ir virtuvė, ūkiniai, kūrenama kietu kuru, smulkiau telefonu.


Namas,sodyba

Namas,sodyba

Parduodamas namas Alytaus rajone,14 km. nuo Alytaus.Namas mūrinis,yra vandentiekis,šulinys,šalia asfaltuoto kelio,netoli miškas,Nemunas.Sodybai priklauso viralinė,kluonas,garažas ir kt. pastatai.Namas tvarkingas su baldais,galima gyventi iš karto. Iš vienos pusės yra kaimynai,namas gyvenvietėje.kraštinis,tad iš kitos pusės nėra gyventojų.Kainą derinsime su pirkėjais.


Parduodami trys sujungti sodai
20000 €

Parduodami trys sujungti sodai

Parduodami trys sujungti sodai su namu. Aplinka prižiūrėta, puikiai sutvarkyta. Sodininkų gatvė netoli vandens bokšto. Teritorijoje yra elektra, du šuliniai, rūkykla, šašlikinė.