Išnuomojamas atskiras pastatas Aukštųjų Šančių rajone, Prancūzų g. Bendras plotas – Kauno m.

999 €
5

Išnuomojamas atskiras pastatas Aukštųjų Šančių rajone, Prancūzų g. Bendras plotas –

Išnuomojamas atskiras pastatas Aukštųjų Šančių rajone, Prancūzų g.

Bendras plotas – 182 kv.m. Pastatas išdėstytas per 2 aukštus.

Pastato naudojimo paskirtis –mokslo, ji daug apima kaip administracinę, komercinę, galime ir pakeisti paskirtį esant nuomininko poreikiams.

Pastatas bus kapitaliai suremontuotas ir atnaujintas pagal klientų poreikius. Išplanavimą galima koreguoti, vidines pertvaras, sienų spalvas, grindų dangą, san. mazgų pozicijas ir t.t.

Pirmame aukšte 43 kv.m. laiptinė į antrą aukštą, lubų aukštis 5,9 m. Antrame aukšte erdvi 108 kv.m. patalpa, atskira 23 kv.m. patalpa ir kitos papildomos patalpos.

Visos miesto komunikacijos. Autonominis dujinis šildymas.

Puiki vieta vystyti jūsų verslui: mokslo įstaigai, darželiui, administracinėms patalpoms, sporto klubui, klinikai ar kitai veiklai.

Prie pastato yra žemės sklypas – 3,22 arai už pastato ribos į gatvės pusę, galima papildoma parkingo aikštelė, prie pastato galima būtų sutalpinti apie 6-7 automobilius ir dar papildomai daugiabučio teritorijoje ir gatvėje.

Pastato renovacijos laikotarpis apie 6 mėn. nuo sutarties pasirašymo laikotarpio. Vidaus nuotraukos įrengimo yra pavyzdinės.

Gerai matoma vieta, netoli viešojo transporto stotelė, didelis automobilių srauta, iki Kauno miesto centro tik 3 km atstumas.

Kaina vidaus įrengimo sutartinė, galime ir išnuomoti ir tokios būklės pastatą su žeme už mažesnę kainą ( 3 eur/m2 + gpm).

Galimas ir pastato pardavimas su žemės sklypu, kaina – 95000 EUR.

Daugiau informacijos tel. +370 673 69 550

Plotas (m²): 182
999 €
Susisiekti +37067369550
Adresas: Kauno m. sav., Kaunas, Prancūzų g.
ID: 2137820   2020 07 27

Rekomenduojame

NUOMOJAMOS 38 KV.M. PATALPOS KOMERCIJAI ŽALGIRIO G. 92., ŠNIPIŠKĖSE
500 €

NUOMOJAMOS 38 KV.M. PATALPOS KOMERCIJAI ŽALGIRIO G. 92., ŠNIPIŠKĖSE

Nuomos kaina 13 eur/kv.m. + komunaliniai + PVM. Daugiau informacijos tel. 8610 67606 Patalpos yra pirmajame aukšte su atskiru iėjimu, kurių plotas 38 kv. m. Yra signalizacija. Patalpose yra atskiras wc. Grindys – parketinė danga. Yra kondicionierius, kuris ir vėsina ir šildo, yra šilto oro užsklanda virš lauko durų. Nemokamas automobilių parkingas. Įėjimo stiklinės durys […]

Patalpų nuoma Dainava, Partizanų g.
100 €

Patalpų nuoma Dainava, Partizanų g.

Nuomojama tvarkinga darbo vieta kirpėjai/ grožio specealistei patogioje vietoje su didele parkavimosi aikštele, kurioje visada rasite vietos pasistatyti automobiliui. Į nuomos kainą įeina visos sąnaudos už elektrą ir vandenį. KABINETE YRA: *Kriauklė *Didelis sieninis veidrodis *Spintelė susidėti darbo įrankiams. BENDRI PRIVALUMAI: *Yra atskira virtuvėlė pietų pertraukoms. *Kieme yra erdvi parkavimosi aikštelė. *Draugiškas kolektyvas. Plotas (m²): […]

Patalpų nuoma Dainava, Partizanų g.
100 €

Patalpų nuoma Dainava, Partizanų g.

Nuomojama tvarkinga darbo vieta kosmetologei patogioje vietoje su didele parkavimosi aikštele, kurioje visada rasite vietos pasistatyti automobiliui. Į nuomos kainą įeina visos sąnaudos už elektrą ir vandenį. KABINETE YRA: *Kriauklė *Didelis sieninis veidrodis *Didelė spinta susidėti rankšluosčiams ir kosmetikos priemonėms. BENDRI PRIVALUMAI: *Yra atskira virtuvėlė pietų pertraukoms. *Kieme yra erdvi parkavimosi aikštelė. *Draugiškas kolektyvas. Plotas […]

Patalpų nuoma Naujamiestis, A. Goštauto g.
390 €

Patalpų nuoma Naujamiestis, A. Goštauto g.

Reprezentatyvios patalpos jūsų verslui pačiame Vilniaus centre, šalia Baltojo tilto! Nuomojamos šviesios, erdvios biuro patalpos su baldais. Patalpos puikiai tinka 4 – 6 asmenų komfortiškam darbui. Nemokamai galima naudotis dvejomis pasitarimų patalpomis, virtuve su valgymo erdve ir dušu ir WC. Yra galimybė parkuoti automobilį šalia patalpų (mėlynoje zonoje) už 50 EUR/mėnesiui. PAGRINDINĖ INFORMACIJA – Adresas: […]