UAB „DOMINIS“ veikla apima labai platų paslaugų spektrą darbų saugos, tęstinių profesinių mokymų, priešgaisrinės saugos ir gaisrinės įrangos ir kt. prekių tiekimo srityse.
Dirbdami su klientais pirmoje vietoje išsiaiškiname jų poreikius, išanalizuojame pateiktą informaciją ir pasiūlome kelis sprendimų variantus. Kiekvienas klientas mums yra svarbus ir išskirtinis, todėl iš karto siūlome itin patrauklias bendradarbiavimo sąlygas.
Mūsų biure Jus visada rasite platų gaisrinės įrangos, pirminių gaisro gesinimo priemonių, gaisrinės saugos bei saugos ir sveikatos ženklų, o taip pat ir kitų prekių, reikalingų kiekvienoje įmonėje ar įstaigoje, asortimentą.
I. Darbų sauga
Darbuotojų saugos ir sveikatos būklės auditas, Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais, Darbuotojų saugos ir sveikatos lokalinių teisės aktų rengimas, Įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas, Profesinės rizikos vertinimas, Privalomų darbuotojų sveikatos patikrinimų organizavimas, Mokymai (Formalūs , Neformalūs, Privalomieji).
Registravimo žurnalai
II. Priešgaisrinė sauga
Įmonės priešgaisrinės saugos būklės auditas, Priešgaisrinės saugos dokumentacijos rengimas, Privalomas „Įmonių, įstaigų, organizacijų vadovų priešgaisrinės saugos” kursas, Privalomas „Darbuotojų (valstybės tarnautojų) priešgaisrinės saugos” mokymas, Evakavimo planų braižymas.
Privalomi įžeminimo varžų matavimai:
Vartotojų įžeminimo įrenginių varžos matavimai: – iki 1000 V elektros įrenginių 1 kartą per 3 metus; – aukštesnės kaip 1000 V iki 35 kV – 1 kartą per 6 metus; – liftų, skalbyklų, pirčių ir kranų įžeminimo taškai – 1 kartą per metus.
Gesintuvų patikra, Vidaus gaisrinio vandentiekio patikra, Gaisrinių hidrantų patikra, Gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemų patikra ir montavimas, Registracijos žurnalai.
III. Prekiaujame
Gesintuvai:
Vandens-putų gesintuvai, Miltelių gesintuvai, Anglies dioksido gesintuvai, Automatiniai gesintuvai.
Papildomos gesinimo priemonės:
Gesintuvų laikikliai, Gaisriniai čiaupai, Švirkštai, Žarnos, Spintelės, Nedegūs audeklai, Sprinkleriai , Šviesiniai išėjimo krypties ženklai, Dūmų signalizatoriai, Kibirkščių gesikliai, Įmonės pirmos pagalbos rinkinys, Gaisrinės saugos bei saugos ir sveikatos ženklai.

3 €

867924121 Rašyti el.laišką

visi,

ID: 1070297   2018 02 02

Kiti skelbimai:
 
HP Color LaserJet Pro M181fw MFP
 
Anne Klein AK/3070MPRG
 
Jacques Lemans 1-1542J
 
Lenovo 300-17ISK Nešiojamas kompiuteris i5-5200U/4GB/1TB/R5 M330/DOS