5 kambarių namas Vaišvydava, Juodkošių g. Kauno m.

690000 €
5

5 kambarių namas Vaišvydava, Juodkošių g.

Kaune, Vaišvydavoje, Juodkošių gatvėje, parduodamas jaukus, tvarkingas, stilingai ir kokybiškai įrengtas, erdvus ir patogaus išplanavimo individualus namas su Jums priklausančiu 12 arų žemės sklypu bei dideliu garažu, kuriame lengvai tilps du automobiliai. Kadangi namas pastatytas pietrytinėje Juodkošių gatvės pusėje ir yra atokiau nuo pagrindinių gatvių, galėsite mėgautis ramiu, privačiu gyvenimu draugiškoje bendruomenėje.

…………………………………………………………………………………………………………

Namo kiemas išklotas betoninių ir klinkerinių trinkelių danga, sukuriančia erdves automobiliams statyti. Žiemos metu savo automobilius galėsite laikyti 45,98 m² sausame, apšviestame, šiltame garaže su vinilo plytelių danga. Garaže taip pat rasite aukštos kokybės oras-vanduo šildymo sistemą (NIBE 2120 – 16) bei rekuperacijos sistemą, karšto vandens boilerį ir vandens filtrus.

…………………………………………………………………………………………………………

Atsipalaiduoti ir mėgautis karšta kava ryte ar gardžia grilio vakariene vakare galėsite savo apželdintame sklype su įrengta požemine laistymo sistema. Lauko terasa dar tik bus įrenginėjama, o į ją patekti galėsite iš svetainės, darbo kambario ir didžiojo miegamojo.

…………………………………………………………………………………………………………

Erdvės jausmą namo viduje sukuria tinkamai išplanuotos patalpos bei aukštos lubos, kurių aukščiausia vieta siekia net 4,50 m. Karštomis vasaros dienoms, atsigaivinti padės oro kondicionierius – Mitsubishi heavy industries SRK/SRC50ZS-W. Norite dirbti iš namų? Ne problema, nes turėsite savo asmeninį 13,87 m² darbo kambarį. Didžiajame 23,95 m² miegamajame kambaryje galėsite patekti tiesiai į 12,19 m² drabužinę bei 9,42 m² vonios ir tualeto kambarį. Vertingus prisiminimus su šeima ir draugais kurti galėsite erdvioje 63,10 m² svetainėje, sujungtoje su virtuve. Visada turėsite vietos, kur apgyvendinti savo svečius, nes name yra įrengtas 13,54 m² svečių kambarys. Be to, name yra 16,62 m² miegamasis kambarys bei 6,72 m² tualeto kambarys su dušu. Didelis 20,42 m² koridorius atskiria svetainės ir kambarių zonas, o norint užsiimti namų ruoša ir skalbti skalbinius, turėsite 4,19 m² kambarį. Namo apšvietimas įrengtas su dimeriavimo sistema, todėl šviesos intensyvumą galėsite reguliuoti pagal savo norus. Ilgus metus Jums tarnaus aukščiausio standarto vinilo grindys, atsparios vandeniui ir įbrėžimams, su integruotu grindiniu šildymu visame name. Namo teritorija aptverta tvora, o vasaros metu bus įrengta tvora ir priekinėje namo dalyje su automatiniais vartais. Tai yra galimybė jums sukurti savo svajonių namus ir kurti naujus prisiminimus.

………………………………………………………………………………………………………….

Puiki vieta pabėgti nuo miesto šurmulio ir gyventi ramiame individualių namų kvartale, apsuptame gamtos, su patogiu privažiavimu ir draugiška kaimynyste!

…………………………………………………………………………………………………………

Vidaus interjeras įrengtas profesionalios dizainerės, ir kiekviena namo detalė yra apgalvota iki smulkmenų!

…………………………………………………………………………………………………………

Vaišvydava – sparčiai besivystantis Kauno miesto rajonas, esantis šalia regioninio Kauno marių parko, su gerai išvystyta infrastruktūra bei plačiu paslaugų sektoriumi. Netoliese rasite prekybos centrus, mokymosi įstaigas, degalines ir maisto užkandines. Norėdami praleisti savo laisvalaikį, galėsite apsilankyti pagrindiniuose traukos taškuose: Kauno V forte, Kauno marių regioniniame parke, Kadagių slėnyje, Dubravos miške, Pakalniškių piliakalnyje, Girionių parke bei Vaišvydavos karjere. Ranka pasiekiami pasivaikščiojimai Pažaislio vienuolyne ir sekmadienio pusryčiai Jachtklube! Nepraleiskite progos mėgautis gamtos teikiamais malonumais! Rajonas pasižymi patogiu susisiekimu su kitomis miesto dalimis bei viešuoju transportu. Atstumas iki miesto centro – 7,70 km. Taip pat šiuo metu yra tiesiamas Kauno pietrytinis aplinkelis, kuris sujungs magistralinį kelią A1 Vilnius – Kaunas su ,,Via Baltica‘‘.

………………………………………………………………………………………………………….

PRIVALUMAI:

● Šildymo sistema: grindinis šildymas. Name įrengtas oras – vanduo šilumos siurblys – NIBE 2120 – 16.

● Kondicionavimas ir vėdinimas: name įrengti du kondicionieriai – Mitsubishi heavy industries SRK/SRC50ZS-W.

● Rekuperacijos sistema.

● Karšto vandens pašildymui – boileris.

● Įrengti vandens filtrai.

● Birželio mėnesį bus įrengta požeminė laistymo sistema.

● Vidaus interjero apšvietimas įrengtas su dimeriavimu todėl šviesos intensyvumą galėsite pasireguliuoti pagal savo norus (Jungo firma).

● Elektra trifazė – galingumas (18kw).

● Lietaus kanalizacija.

● Visa buitinė technika ir baldai parduodami kartu su namu.

● Individualus vieno aukšto namas su erdviu (45,98 m²) garažu todėl visada turėsite šiltą ir sausą vietą savo automobiliams šaltojo sezono metu. Kieme taip pat galėsite pasistatyti du ar daugiau automobilių.

● Aukštos lubos.

● Nedidelis individualių namų kvartalas todėl visados jausite privatumą grįžus į savo svajonių namus.

● Rami vieta.

● 12 arų apželdintas žemės sklypas su aptverta tvora iš kairės ir dešinės pusės bei vidinio kiemo pusės. Ateityje bus įrengta tvora iš pagrindinės namo pusės su automatiniais vartais. Sklypas iš pagrindinės pusės bus išlygintas ir apželdintas.

● Erdvus namo kiemas išklotas betoninėmis trinkelėmis. Aplinkui namą bei prieš garažą įrengta betoninių trinkelių danga, o įėjimo į pastatą aikštelė išklota klinkerinių trinkelių danga.

● Vidiniame kieme bus įrengta lauko terasa.

● Signalizacija.

…………………………………………………………………………………………………………..

PAGRINDINĖ NAMO INFORMACIJA:

→ Adresas: Juodkošių g., Vaišvydava, Kaunas.

→ Pastato tipas – mūrinis.

→ Statybos metai – 2023.

→ Bendras plotas – 243,62 m².

→ Kambarių skaičius – 5.

→ Baigtumas – 100 %.

→ Energetinė klasė – A

…………………………………………………………………………………………………………..

TECHNINĖ NAMO INFORMACIJA:

→ Pamatai – betoniniai/poliniai su rostverku (gręžtiniai su monolitinėmis randsijomis) apšiltinti polistirolu (10 cm iš apačios, 10 cm iš vidaus, 15 cm iš išorės).

→ Sienos – keramikiniai blokeliai apšiltinti 20 cm polistirolu. Vidaus sienų pertvaros mūrinės. Gipsinė pertvara buvo įrengta rūbinėje į kuria yra patenkama pro didijį miegamajį.

→ Pertvaros – keramikiniai blokeliai 25 cm ir 12 cm storio.

→ Perdanga – medinė.

→ Stogo konstrukcija – šlaitinis. Apšiltinta – 30/45 cm ekovata.

→ Stogo danga – metalinė (profiliuoti skardos lakštai).

→ Išorės apdaila – struktūrinis/silikoninis tinkas.

→ Grindys – polivinilchloridas (PVC). Lietas storesnis sluoksnis juodgrindžių – 10 cm. Šiltinta 20 cm putų polistirolu visame name + garažas. Svetainėje/kambariuose įrengtos aukščiausio standarto vinilinės grindys atsparios įbrėžimams ir vandeniui (Karndean), garaže taip pat įrengtos vinilinės grindys plytelių pavidalu (Karndean) bei dušo/vonios kambariuose įrengtos akmens masės plytelės.

→ Lubos – gipsas.

→ Langai – plastikiniai (5) kamerų (vokiečių gamybos).

→ Tvora – pietvakarinėje, šiaurės vakarinėje ir šiaurės rytinėje – skardinė tvora. Iš pagrindinės namo pusės, pietrytinėje dalyje bus įrengta mūrinių blokelių kolonos + skardinė tvora tarp tarpelių (kaltinio metalo intarpai).

…………………………………………………………………………………………………………..

NAMO IŠPLANAVIMAS:

→ Svetainė su virtuve – 63,10 m².

→ Koridorius/Holas iš pagrindinio patekimo į namą – 13,62 m².

→ Sandėliukas/skalbimo kambarys – 4,19 m².

→ Garažas – 45,98 m².

→ Koridorius tarp kambarių 20,42 m².

→ Darbo kambarys – 13,87 m².

→ Svečių miegamasis – 13,54 m².

→ Koridoriaus tualeto/dušo kambarys – 6,72 m².

→ Miegamasis – 16,62 m².

→ Didysis miegamasis 23,95 m².

→ Drabužinė – 12,19 m².

→ Didžiojo miegamojo tualeto/vonios kambarys – 9,42 m².

………………………………………………………………………………………………………….

KOMUNIKACIJOS:

● Grindinis šildymas – oras-vanduo šilumos siurblys.

● Miesto vandentiekis

● Miesto kanalizacija

● Trifazė elektra – 24 kw.

………………………………………………………………………………………………………….

SUSISIEKIMAS:

● Prekybos centras – IKI – 1,79 km.

● Prekybos centras – MAXIMA – 1,90 km.

● Degalinė – VIADA – 1,68 km.

● Vaišvydavos karjeras – 4 km.

● Kauno V fortas – 390 m.

…………………………………………………………………………………………………………..

NAMO PARDAVIMO KAINA – 690000 EURŲ. NEPRALEISKITE PROGOS, NES TAI GALI BŪTI JŪSŲ NAUJIEJI SVAJONIŲ NAMAI! KREIPKITĖS IR SUTARSIME APŽIŪRĄ JUMS PATOGIU LAIKU!

→ Reikia pagalbos parduodant nekilnojamą turtą? Kreipkitės!

→ Reikia pagalbos išnuomojant nekilnojamą turtą? Kreipkitės!

→ Reikia konsultacijos? Pirma konsultacija nemokama!

→ Nuoširdus ir paprastas bendravimas garantuotas!

Plotas (m²): 243
Sklypo plotas (a): 12
Kambarių skaičius: 5
Aukštų skaičius: 1
Statybos metai: 2023
690000 €
Susisiekti
Adresas: Kauno m. sav., Vaišvydava, Juodkošių g.
ID: 2518486   2024 06 10

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Sodyba Šilalės rajone
20 €

Sodyba Šilalės rajone

Parduodama sodyba Šilalės rajone, Pajūrio seniūnijoje, Keberkščių kaime. Yra mūrinis namas- plastikiniais langais, didelė virtuvė ir 3 kambariai, vonia ir sandėliukas. Namas apšildomas krosnimi. Galima įsirengti kambarius ir antrame aukšte. Gyventi name galima, bet stogas jau prastas. Yra ūkinis pastatas su priestatu, kuriame yra virtuvė 12 kv/ m ir 2 kambariai ( pirmame aukšte -16 […]


Pardodama namą, sodybą
31000 €

Pardodama namą, sodybą

Parduodamas be tarpininku nebaigtas renovuoti namas Onuskio miestelyje Traku rajone. Savo laiku namas buvo pradetas renovuoti is pagrindu: sumontuotas visiskai naujas stogas su siju perdangomis ir silumine izoliacija, pagaminta nauja paliepe su naujomis rastinemis sijomis, sumontuoti visi nauji plastikiniai langai, namo isore apkalta daililentemis paliekant originalius pagrindinius kapitalinius namo rastus, kadangi rastai yra geros bukles […]


parduodamas sodas sernuose issimoketinai keitimas
29999 €

parduodamas sodas sernuose issimoketinai keitimas

sode yra trys pastatai. pirmas muras 50m2 rusys20m2 plastikinei langai betono grindys vietnis vandentiekis nuotekos traidenis lietaus nuotekos vidus neirenktas. antras blokelei visiskai nauja statyba 30m2 plastikinei langai vandentiekis nuotekos traidenis lietaus nuotekos apsiltintas stogas. ukinis pastatas medinis 15m2 lentynos elektra. aplink soda medine tvora du atskiri ivazevimo vartai ir vartelei. stiklinis siltnamis18m2. vietinis vanduo […]


4 kambarių namas  Pikutiškių k., Pikutiškių
349000 €

4 kambarių namas Pikutiškių k., Pikutiškių

Parduodamas naujai, moderniai įrengtas A+ klasės namas Pikutiškių g., Avižienių sen. Pagrindinė informacija: Plotas: 131,67 kv.m. Kambarių skaičius: 4 Sklypo plotas: 10 a Pastato tipas: Individualus namas Statybos metai: 2024 Energetinė klasė: A+ Šildymas: grindinis Šildymo sistema: oras – vanduo; šilumos siurblys SAMSUNG ClimateHub (Split) komplektas su integruotu 260l boileriu 6kW Rekuperacija išvedžiota visame name, […]


PARDUODAMAS  NAUJAS VIENO AUKŠTO NAMAS ŠALIA UPĖS,  RAMI VIETA ŠALIA GRIGIŠKIŲ
175000 €

PARDUODAMAS NAUJAS VIENO AUKŠTO NAMAS ŠALIA UPĖS, RAMI VIETA ŠALIA GRIGIŠKIŲ

PARDUODAMAS NAUJAS VIENO AUKŠTO NAMAS ŠALIA UPĖS, RAMI VIETA ŠALIA GRIGIŠKIŲ —-SKELBIMO APRAŠYME ESANTIS ID: 4170—- PARDUODAMAS 1 AUKŠTO NAMAS, SU DALINE APDAILA Valų kaimas (4 km nuo Grigiškių degalinės), 1 aukšto, 130 kv.m., 2024m. namų valdos sklypas 10 arų Namas pastatytas iš kokybiškų molinių blokelių Elektra 10 kw, 3 faziu Vandens grežinys Bio valymo […]


Parduodamas gyvenamasis namas su 0,17 ha sklypu Bažnyčios gatvėje, Ukmergėje.
45000 €

Parduodamas gyvenamasis namas su 0,17 ha sklypu Bažnyčios gatvėje, Ukmergėje.

Parduodamas 336,09 kv. m. gyvenamasis namas su 0,17 ha sklypu Bažnyčios gatvėje, Ukmergėje. GYVENAMOJO NAMO APRAŠYMAS: • statybos metai – 1939 m; • bendras plotas – 336,09 kv. m; • aukštų skaičius – 2; • kambarių skaičius – 12; • namo tipas – rąstinis; • stogas – asbestcementis; • langai – mediniai; • grindys – […]