3 kambarių namas Telšių m., Paragų g. Telšių r.

95000 €
5

3 kambarių namas Telšių m., Paragų g.

Dėmesio ! Puikus pasiūlymas rinkoje!

Siūlome naujos statybos gyvenamąjį namą ypatingoje vietoje !

。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。

Žemaitijos sostinė, Telšiai – mažasis Lietuvos kurortas, kuriame kiekvienas gali atrasti savo poilsio oazę. O kad būtų lengviau susikurti tą ramybės užuovėją po visų darbų, siūlome Jums NAUJOS STATYBOS NAMĄ TELŠIUOSE, PARAGŲ GATVĖJE. Gyvensite ramesnėje vietoje, bet miesto centrą pasieksite lengvai ir greitai Plungės gatve vos per kelias minutes.

。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。

Gyvendami čia galėsite mėgautis Džiuginėnų piliakalnio kaimynyste, kur patogu laipteliais užlipti į piliakalnio viršūnę, o iš apžvalgos aikštelės – pasigrožėti gamtos vaizdais, gniaužiančiais kvapą dėl telkšančių Dubino I, Dubino II, Ilgio, Germanto ežerų, masyvaus, supančio Džiuginėnų miško. Netoli Jūsų namų dar vienas ypatingas gamtos objektas – valstybinis Germanto kraštovaizdžio draustinis, kurį vagoja gausybė pažintinių takų, ežeras turi išpuoselėtus paplūdimius.

。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。

SKLYPAS ir GERBŪVIS:

◆ Sklypo plotas: 4.85 arai;

◆ Žemės sklypo naudojimo būdas: Mėgėjų sodo žemės sklypai;

◆ Sklypas taisyklingos kvadrato formos.

◆ Bus sutvarkytas gerbūvis,

◆ Bus išlygintas dirvožemis

◆ Bus prie namo išklotos trinkelės;

◆ Lauko TERASA: 21.37 m² (formuojama pietų kryptimi per visą fasado ilgį kaip ir įėjimas bei įvažiavimas)

◆ Bus pasėta veja. Galima tartis dėl tvoros įrengimo.

◆ Automobilių stovėjimo vietų skaičius – 2 antžeminės

。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。

NAMAS

◆ Daikto pagrindinė naudojimo paskirtis: GYVENAMOJI (vieno buto pastatai);

◆ Būklė: Leidimas vykdyti statybos darbus

◆ 80% baigtumas (dalinė apdaila);

◆ Namo tipas: mūrinis;

◆ 1 aukštas;

◆ Bendras plotas: 79.73 m²;

◆ Funkcionalus išplanavimas:

Svetainė su virtuve: 45.89 m²;

Miegamasis: 11.90 m²;

Vonios ir tualeto kambarys: 3.71 m²;

Kambarys: 8.83 m²;

Skalbimo/pagalbinė patalpa: 3.62 m²;

Drabužinė: 5.78 m²;

◆ TERASA: 21.37 m²;

◆ Energetinio naudingumo klasė: A++

◆ REKUPERACINĖ VĖDINIMO SISTEMA

。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。

PAMATAI ir KONSTRUKCIJA

◆ Gelžbetoniniai poliniai PAMATAI. Pamatų sijos apšiltinamos ekstruziniu putplasčiu 200mm iš išorės ir 150mm iš vidaus ir apačios.

◆ Išorinės laikančios pastato SIENOS – silikatinių blokelių mūro 240mm. Išorinės sienos apšiltinamos polistireniniu putplasčiu EPS70 NEO – 300mm. Išorinių sienų apdaila – dekoratyvinis tinkas ir dailylentės.

◆ STOGAS – dvišlaitis. Medinės konstrukcijos. Apšiltinimas mineralinės vatos plokšte tarp medinio 100 mm ir 200 mm storio karkaso, storis – 100 ir 200mm.

◆ GRINDYS – armuotos betoninės apšiltintos polistireniniu putplasčiu EPS100 300mm.

◆ Langai

◆ Lauko durys

◆ PILNA DALINĖ APDAILA (vidaus sienos ir pertvaros tinkuotos; grindys – išbetonuotos, šildomos).

YRA GALIMYBĖ TARTIS DĖL PILNOS APDAILOS ĮRENGIMO

。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。

KOMUNIKACIJOS:

◆ Elektra: atvesta;

◆ Vanduo: miesto tinklų;

◆ Nuotekos: miesto tinklų;

◆ Pastato šildymas naudojant modernią šilumos sistemą šilumos siurblį ORAS-VANDUO.

。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。

Šiandien Telšiai – turtingas miestas tiek architektūrine, tiek dvasine prasme. Tikra garbė Telšių miestui turėti paties Vydūno sodintus kaštonus, didžiuotis moteriškumo simboliu Žemaite, senamiesčiu (vienas iš septynių saugomų senamiesčių Lietuvoje), taip pat Telšių Šv. Antano Paduviečio katedra. Palei Katedros akmeninę tvorą įkurta „Didžioji Žemaičių siena“, matyt kaip subtilus atsakas Kinų sienai. Joje sužymėti svarbesni Žemaitijos įvykiai: mūšiai, paminėjimai, krikštas.

Kur ežero kvėpavimą jausite vaikštinėdami miesto centre – nedaugelyje miestų Lietuvoje. Masčio ežeras išvalytas, įrengtas paplūdimys, šokantys fontanai, o palei visą pakrantę nutiestas takas pėstiesiems ir dviratininkams. Ežeras netgi su apžvalgos tiltu virš ežero.

Iš krantinės užlipus laiptais arba užvažiavus liftu, tarp Masčio ežero ir Durbės skvero esančioje teritorijoje yra įkurta miesto renginių erdvė – Telšių amfiteatras. Tokio lygio statinio gali pavydėti ne tik nedidelės gyvenvietės, bet net ir didmiesčiai – erdvė labai moderni, o fone atsiveriantis vaizdas – kerintis.

Apvalūs parko akcentai – rotondos, atsiradę Romos imperijos laikais, skirtos ne tik vizualiai puošti aplinkai, bet kartu atlieka pavėsinių funkciją. Jų ežero pakrantėje stovi trys.

Norite pajausti Žemaitijos kaimo gyvenimą? Tai galite padaryti po atviru dangumi šalia Masčio ežero įsikūrusiame Žemaičių kaimo muziejuje, kur rasite nemažai ir gyvūnų.

。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。。

Daugiau informacijos telefonu: +370 629 32308

Plotas (m²): 80
Sklypo plotas (a): 5
Kambarių skaičius: 3
Aukštų skaičius: 1
Statybos metai: 2023
95000 €
Susisiekti +370 629 32308
Adresas: Telšių r. sav., Telšių m., Paragų g.
ID: 2416809   2023 05 28

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Namas už buto kaina . Tauralaukis
126000 €

Namas už buto kaina . Tauralaukis

Nebaigtas statyti namas , puiki galimybė išpildyti savo vizijas . Puiki vieta iki centro 8 min kelio. 126 kv/m , stogas – apšiltintas sukietinta vata 30cm . Sienos iš išorės apšiltintos 25 cm. Pajungtos viso miesto komunikacijos. Pro langą vaizdas į žaliąjį slėnį Plotas (m²): 126 Sklypo plotas (a): 7 Kambarių skaičius: 5 Aukštų skaičius: […]


Pardodama namą, sodybą
31000 €

Pardodama namą, sodybą

Parduodamas be tarpininku nebaigtas renovuoti namas Onuskio miestelyje Traku rajone. Savo laiku namas buvo pradetas renovuoti is pagrindu: sumontuotas visiskai naujas stogas su siju perdangomis ir silumine izoliacija, pagaminta nauja paliepe su naujomis rastinemis sijomis, sumontuoti visi nauji plastikiniai langai, namo isore apkalta daililentemis paliekant originalius pagrindinius kapitalinius namo rastus, kadangi rastai yra geros bukles […]


PARDUODAMA NAMO DALIS VAIDOTO G. (70 KV. M – ĮRENGTOS KOMERCINĖS PATALPOS IR 24 KV. M – NEĮRENGTOS GYVENAMOS PATALPOS)
69900 €

PARDUODAMA NAMO DALIS VAIDOTO G. (70 KV. M – ĮRENGTOS KOMERCINĖS PATALPOS IR 24 KV. M – NEĮRENGTOS GYVENAMOS PATALPOS)

PARDUODAMA NAMO DALIS VAIDOTO G. (70 KV. M – ĮRENGTOS KOMERCINĖS PATALPOS IR 24 KV. M – NEĮRENGTOS GYVENAMOS PATALPOS) Per 5 minutes galite nuvykti iki – P/ C AKROPOLIS, ŽALGIRIO ARENA, VDU, KTU, LSMU, KKU, Laisvės alėjos, miesto sodo, Muzikinio teatro, Lėlių ir Kamerinio teatro, Kauno miesto savivaldybės, Teismo, Centrinio pašto, Kauno dramos teatro, […]


PARDUODAMA SODYBA 122 KV. M SU 195 ARAIS – 13 KM NUO DOMEIKAVOS
64000 €

PARDUODAMA SODYBA 122 KV. M SU 195 ARAIS – 13 KM NUO DOMEIKAVOS

PARDUODAMA SODYBA 122 KV. M SU 195 ARAIS – 13 KM NUO DOMEIKAVOS ! SODYBOS APRAŠYMAS: * Namas rąstinis su 3 kambariais ir mūrine veranda. * Bendras plotas – 122 kv. m. * Centrinis šildymas – išvedžioti radijatoriai. * Virtuvėje yra kieto kuro krosnis ir '' buržuika". * Yra virtuvinė įranga: dujinė viryklė su balionu, […]


parduodamas sodas sernuose issimoketinai keitimas
32000 €

parduodamas sodas sernuose issimoketinai keitimas

sode yra trys pastatai.pirmas muras 50m2 rusys20m2 plastikinei langai betono grindys vietnis vandentiekis nuotekos traidenis lietaus nuotekos vidus neirenktas.antras blokelei visiskai nauja statyba 30m2 plastikinei langai vandentiekis nuotekos traidenis lietaus nuotekos apsiltintas stogas.ukinis pastatas medinis 15m2 lentynos elektra.aplink soda medine tvora du atskiri ivazevimo vartai ir vartelei.stiklinis siltnamis18m2.vietinis vanduo siltuoju metu sulinys 2 obelys serbentai […]


4 kambarių namas  Vilniaus m., Trakto g.
229000 €

4 kambarių namas Vilniaus m., Trakto g.

PUIKUS NAMAS UŽ SUPER GERĄ KAINĄ PRIE PAT KALNĖNŲ! PARDUODAMAS DVIBUTIS NAMAS SU GARAŽU, PRIVAČIŲ NAMŲ KVARTALE, TIK 9 KM NUO CENTRO! KOTEDŽAS YRA PUIKIOJE VIETOJE SU NUOSAVA TERASA BEI IŠPUOSELĖTA APLINKA ! Tai puikus, erdvus, saulėtas 146 kv.m dviejų aukštų namas su dideliu nuosavu kiemu privačiame 7.5 a sklype. Čia, po vienu stogu, tilps […]