2 kambarių butas Senamiestis, Geležinkelio g. Vilniaus m.

138000 €
5

2 kambarių butas Senamiestis, Geležinkelio g.

DIZAINERĖS NAUJAI ĮRENGTAS BUTAS VILNIAUS SENAMIESTYJE!

***Buto lokacija įkvėpė dizainerę Jovitą Bingelytę sukurti įspūdingą dizainą butui, pro kurio langus ant pylimo matosi geležinkelio muziejus ir šalia yra pati geležinkelio stotis.

***Butas yra aukštomis 3 metrus siekiančiomis lubomis senoviniame name pirmame aukšte ir turi tiesioginį išėjimą į gatvę.

Laiptinės šiam butui nėra. Įėjimas į butą pro dviveres senovines duris.

***Bute 2 kambariai – svetainė su papildoma patalpa ir labai erdvus miegamasis su darbo zona.

Virtuvė – dalinai atskirta. Virtuvę nuo svetainės skiria natūrali sena medinė pertvara, kuri buvo atidengta ir palikta autentiška, stulbinanti įspūdingu grožiu.

Bute – 2 san.mazgai, todėl turėsite ir praktiškąjį dušą ir romantiškąją vonią. San. mazgai – impozantiški, nes lubos – arkinės, ir sienose išlikę įmūryti akmenys.

Bute trys dideli langai, šviesos – pakankamai. Iš lauko pusės sumontuotos lauko apsauginės žaliuzės.

Bute tik ką atliktas pilnas remontas. Butas parduodamas su baldais ir fotografijose matomais daiktais.

Šildymas bute – oras-oras sistema. Taigi, autonomiškai šildysitės ir vėdinsitės, kai to reikia. Esant norui šį šildymo būdą galite keisti į dujas, nes į butą yra įvestos dujos.

***Šiam butui priklauso ir didelis sandėlys – net 18 kv.m., tai pat aukštomis lubomis ir įspūdingomis durimis.

***Prie namo, visiškai netoli durų gatvėje yra nemokamos 4 parkavimo vietos. Taip pat automobilį parkuoti galima ir kieme, kuriame nemžai vietų.

*** Priešais buto langus yra pylimas, ant kurio yra garvežių ir vagonų muziejaus ekspozija. Geležinkelio eismas vyksta atokiau, arčiau Liepkalnio mikrorajono priešingoje geležinkelio pusėje. Geležinkeliu riedančių traukinių judėjimas orientuotas labiau į Vakarus, o ne į Rytus – buto lokacijos pusę, todėl traukinių triukšmo čia nėra. Triukšmingesnį foną sudaro automobilinis judėjimas sena istorine akmenimis grįsta gatve.

***Butas skirtas Vilniaus senamiestį įsimylėjusiam žmogui ar šeimai, nes tik vos už 300 metrų pro Aušros vartus jūs pasileiste gatvele link Vilniaus Rotušės į miesto širdį. Nei automobilio, nei dviračio čia neprireiks. Taksi pasaugomis irgi neteks naudotis. Jau nekalbama apie tai, kad iš geležinkelio ar autobusų stoties jūs vyksite į bet kurį Lietuvos ar kitų šalių miestą. Vilniaus oro uostą pasieksite iš geležinkelios stoties sėsdami į tiesioginį traukinį.

*** Gatvėje šalia namo yra nuostabi kavinė-kepykal su lauko terasa „Druska miltai vanduo“. Maitinimu rūpinsis ne tik ši kavinė, bet ir visas Vilniaus senamiesčio kavinių-barų-restoranų tinklas.

*** Stoties rajonas šiuo metu yra žavingas, bet labai greitai jis taps ir įspūdingas. Ir nekilnojamojo turto kainos čia ūgtels kaipmat. Labai artimoje ateityje planuojami grandioziniai pokyčiai visam Vilniaus Stoties rajonui.

Kviečiu Jus apžiūrėti šį butą!

+37069843614

Plotas (m²): 53
Kambarių skaičius: 2
Aukštas: 1
Aukštų skaičius: 2
Statybos metai: 1940
138000 €
Susisiekti +370 698 43 614
Adresas: Vilniaus m. sav., Senamiestis, Geležinkelio g.
ID: 2188028   2020 07 08

Rekomenduojame

Parduodamas 2 kambarių butas 44kv. su remontu.
5000 €

Parduodamas 2 kambarių butas 44kv. su remontu.

Sveiki. Parduodamas 2 kambarių butas 44kv. Aukstas 2/2 Padaritas remontas nuo nulio, baldai ir buitinė technika įskaičiuoti į kainą. Rūsys – reikalingas valimas, 2 malkines + ne didelis žemės sklipas prie tvenkinio. Nera bute vandens, pravesti patiems is Rusio i buta, del to kaina 5000 eurų, Daugiau informacijos numeriu +37060630838 arba asmenine zinute Plotas (m²): […]

Parduodamas 1 kamb. butas
32599 €

Parduodamas 1 kamb. butas

Atliktas viso buto kapitalinis remontas: pakeisti vandentiekio vamzdžiai, kanalizacijos stovai, radiatoriai, elektros instaliacija, vėdinimas, naujai sumontuoti langai ir šarvo durys. Didelis, 6m., balkonas išklotas tarasinėmis lentomis. Remontas atliktas ne pardavimui, naudotos kokybiškos medžiagos, yra visos sąskaitos. Visi baldai, gaminti pagal individualų užsakymą, nauja buitinė technika. Itin patogi vieta. Geras susisiekimas. Šalia parduotuvės, autobusų stotelės, ugdymo […]

savininkas parduoda 2 – kambarių butą strėvos gatvėje. Gera investicija.
48000 €

savininkas parduoda 2 – kambarių butą strėvos gatvėje. Gera investicija.

Savininkas parduoda 2- kambarių butą Strėvos gatvėje. 4 – aukštas, nekampinis , langai į skirtingas puses. Priešais namą paruošta statyti iki parduotuvė. Buto kaina pakils. Ramūs kaimynai. Prie namo rasite vietos automobiliui. Tvarkinga laiptinė. Butas tuščias, laukia jūsų. Kaina derinama. Yra rūsys. Plotas (m²): 52 Kambarių skaičius: 2 Aukštas: 4 Aukštų skaičius: 5 Statybos metai: […]

2 kambariu butas
7900 €

2 kambariu butas

Butas yra mediniame 1 auksto name. Name yra 3 butai. Namas rastinis, apkaltas lentelemis, statytas 1962 m , renovuotas 1978 m. . Buto kvadratura 37m2. Plotas (m²): 37 Kambarių skaičius: 2 Aukštas: 1 Aukštų skaičius: 1 Statybos metai: 1962 Namo tipas: Rąstinis Būklė: Reikia remontuoti Šildymas: Kietas kuras Ypatumai: Tualetas ir vonia atskirai