2 kambarių butas Naujamiestis, Vilniaus m.

161500 €
5

2 kambarių butas Naujamiestis,

Miesto centre, išskirtinėje vietoje – M.K.Čiurlionio gatvėje parduodamas 2 kambarių butas/patalpos.

Butas yra mansardoje arba 4-tame namo aukšte. Namas – 1940 metų statybos, plytinis.

Objekto paskirtis šiuo metu yra kūrybinės dirbtuvės, tačiau gauti leidimai ir vyksta projektiniai keitimai į gyvenamąja butų paskirtį.

Bendras plotas – 85 kv.m. Bute esantys virtuvė ir du kambariai yra nepereinami, atskiri. Taip pat atskiros patalpos yra dušo, vonios bei tualeto.

Langai, pro kuriuos atsiveria Naujamiesčio panorama, orientuoti į pietus ir pietvakarius.

Objektas užima 2/3 mansardos ploto.

Patalpos šiuo metu šildomos elektra (yra trifazis įvadas) bei sumontuotomis krosnelėmis. Centrinio šildymo vamzdynai pastate yra.

Vandentiekis bei nuotekų šalinimas komunaliniai. Dujos – gamtinės. Stogas skardinis, apšiltintas. Pastatą administruoja Naujamiesčio būstas.

Parkavimo vieta – vidiniame kieme.

Susiekimas puikus tiek privačiu tiek viešuoju transportu.

Šalia gydymo įstaigos, privatūs vaikų darželiai, mokyklos, parduotuvės “IKI” ir “Maxima”.

Iki Trakų gatvės vos 10 min pėstute.

Daug žalumos ir privatumo. Šalia įsikūrę inteligentiški ir solidūs kaimynai.

Tai išties puiki galimybė įsikurti ir gyventi atsinaujinančiame Naujamiesčio rajone !

Plotas (m²): 85
Kambarių skaičius: 2
Aukštas: 4
Aukštų skaičius: 4
161500 €
Adresas: Vilniaus m. sav., Naujamiestis,
ID: 2094272   2019 09 14
3 kambarių butas V. Krėvės pr. 99b
62000 €

3 kambarių butas V. Krėvės pr. 99b

Parduodamas (be tarpininkų) 3 kambarių butas V. Krėvės 99 b. III aukštas, vidurinė laiptinė. Graži ir patogi prie parko vieta. Tvarkinga nedidelė bendrija. Prie buto paskirta automobilio stovėjimo aikštelė. Namas renovuojamas. Plotas (m²): 50 Kambarių skaičius: 3 Aukštas: 3 Aukštų skaičius: 5 Statybos metai: 1993 Namo tipas: Blokinis Šildymas: Centrinis

Nekilnojamojo turto paslaugos Aukštaitijos regione
100 €

Nekilnojamojo turto paslaugos Aukštaitijos regione

Pirkimas, pardavimas, vertinimas, nemokamos konsultacijos nuo 1997 metų. Patirtis, profesionalumas, sąžiningumas. Jei jums tai tinka, skambinkite ir aptarsime visus klausimus.Tel,8618 14474 nuo 8 iki 21 val. svetainė asimonas.com Parduodantiems per mūsų įmone – nemokamos notaro paslaugos, ir nemokamos šiluminės varžos pastato sertifikatas.

Parduodamas butas
42500 €

Parduodamas butas

Parduodamas 2-jų kambarių butas 3-ame aukste, ne kampinis 50 kv/m. Butas su pilna apdaila,išplatinta virtuve,wc sujungta su vonia, integruotais baldais ir buitine technika. Šviesus ir šiltas butas yra ką tik suremontuotas iš pagrindų.Tai yra pakeista elektros instaliacija,santechnika,išlygintos grindys bei nuleistos lubos,naujai istiklintas balkonas. Apdailai buvo pasirinktos kokybiškos bei ekologiškos medžiagos. Grindys išklotos naturalaus balinto uosio […]

Žiedų Terasos

Žiedų Terasos

A klasės butai pačiame Klaipėdos centre! Nuo 102 iki 133 kv.m. Terasa ant stogo. Plotas (m²): 133 Kambarių skaičius: 4 Aukštas: 2 Aukštų skaičius: 3 Statybos metai: 2019 Namo tipas: Mūrinis Būklė: Dalinė apdaila Šildymas: Centrinis Ypatumai: Bendra pastato apsauga    Terasa